Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Ak47/HPS 250


qwerty315

Recommended Posts

11 godzin temu, White widow1990 napisał:

Mówię murzyn z takimi jajcami że szok 😂 w życiu czasem tak bywa natura potrafi być zdradliwa 🤣

Głodnemu chleb na myśli, kastrat z płaczem wspomina swoje, to inne wyśmiewa hehe, Oświecę cię, thc nie leczy raka mózgu, wiec  dla ciebie za późno. Poza tym coś często wspominasz te jajka, zapomnij, ale możesz popatrzeć i powspominać jakie były fajne, ale wnioskując po tym co piszesz, to przydawały ci się tylko, żeby popatrzeć jak się kurczą od zimnej wody w wannie 

Edytowane przez qwerty315
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

29 minut temu, qwerty315 napisał:

Głodnemu chleb na myśli, kastrat z płaczem wspomina swoje, to inne wyśmiewa hehe, Oświecę cię, thc nie leczy raka mózgu, wiec  dla ciebie za późno. Poza tym coś często wspominasz te jajka, zapomnij, ale możesz popatrzeć i powspominać jakie były fajne, ale wnioskując po tym co piszesz, to przydawały ci się tylko, żeby popatrzeć jak się kurczą od zimnej wody w wannie 

No i spina. Spokojnie Ziomki.

Wiesz tu wiele osób pisze po "testach" ;D 

Temat ogólnie mnie ciekawi i szkoda naprawdę że nie chcesz uchylić rąbka tajemnicy.

 

Nigdzie nie napisałem też, że widzę jaja na 100% tylko że mi się wydaje!!!!

Dla jasności, to były tylko spekulacje.

Zobaczyłem coś kulkowatego ale jakość zdj pozostawia wiele do życzenia dlatego chciałem żebyś wysłał fotki z bliska.

Dodatkowo Twoje panny są po dosyć sporych przejściach więc była duża szansa.

Ze mnie też cisnęli bekę na początku więc się nie przejumuj.

 

Nie ma co się zrażać, nie ma co się zrażać. Jedziemy dalej Ziom.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, qwerty315 napisał:

Głodnemu chleb na myśli, kastrat z płaczem wspomina swoje, to inne wyśmiewa hehe, Oświecę cię, thc nie leczy raka mózgu, wiec  dla ciebie za późno. Poza tym coś często wspominasz te jajka, zapomnij, ale możesz popatrzeć i powspominać jakie były fajne, ale wnioskując po tym co piszesz, to przydawały ci się tylko, żeby popatrzeć jak się kurczą od zimnej wody w wannie 

Napisałem że nie cisne?! Napisałem!! Więc po ch*j internetowy kabanie się spinasz od razu z grobej rury? Odjebalo ci od twardych dragow poczułes się większy? Czy przy kobicie chciałeś pokazać jaki to ty jesteś bandzior w necie... Wyluzuj ziom bo chłopaki zwrócili uwagę i za tłumem lecisz no na prawdę facet z ciebie prawdziwy... 😂 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 godzin temu, White widow1990 napisał:

Napisałem że nie cisne?! Napisałem!! Więc po ch*j internetowy kabanie się spinasz od razu z grobej rury? Odjebalo ci od twardych dragow poczułes się większy? Czy przy kobicie chciałeś pokazać jaki to ty jesteś bandzior w necie... Wyluzuj ziom bo chłopaki zwrócili uwagę i za tłumem lecisz no na prawdę facet z ciebie prawdziwy... 😂 

Ale zamknij pi**e się nie unoś 30-letni syfilisie, siedzisz i chichrasz  pyska do tego dilfona aka Sony ericssona  z linia włosów na środku łba, ze zakola takie, ze mozna ci kręcić na nich ośki hot wheelsami, bo jakiś bezbekowy żart zajebales. Myślisz, ze zasadziłeś dwa nasionka chryzantem w pcboxie  z wystawki co tam jeszcze siedział Intel pentium z ramami w Mb z domysłem, ze coś wyrośnie poparchasz ajaxem do okien i opierdolisz na osiedlu, żeby spłacić providenta na kolumny z manty i subufer z naklejkami „zapierdalac” prawilniaku z nacięta brwią w stylu reto

Edytowane przez qwerty315
  • Confused 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie spokojnie, jak chcecie się cisnąć róbcie to na priv bo tu ostrzegam, że admin czasem zagląda ;D

@qwerty315 Daj już siana, zapomnij o sprawie bo nie ma co tracić czasu i nerwów.

@White widow1990 No stary jednak mogłeś ten ostatni komentarz darować mimo wszystko. Lubię Cię stary wiem, że nie to było Twoim celem ale trzeba wiedzieć kiedy przestać.

 Co prawda czuje się po części odpowiedzialny bo ja zacząłem taki delikatny roast.

Ale chciałem się tylko upewnić czy ziomek wszystko sprawdza jak należy.

 

Nie musimy się lubić ale jesteśmy na tym samym forum więc trochę się szanujmy.

To tyczy się was obu.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

17 godzin temu, Pomidorek napisał:

ale wyszła zadyma wielkanocna... przecież na tych zdjęciach nic nie widać... 😄 nie wiem skąd pomysł że tam jakieś jajca wyrosły? :Facepalm:

Dokladnie żadnych jajec nie ma nie było farmazon poszedł afera koperkowa wyszła. Jak koles mówi ze ku**a nie ma zadnej hermy to nie ma jego ogródek i chyba widzi co sie dzieje. A nie teksty typu daj zdjecia z bliska nie urywaj kazdy by sie wkurwił, on mieszka w tej budzie nikt inny

ku**a co tu sie dzieje na tym forum. Sorry kolego za spam

  • Thanks 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+