Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Auto Ak47/HPS 250


qwerty315

Recommended Posts

Oooo proszę i ładnie kwitnie ;D

Jak byś jeszcze był łaskaw wstawiać później(nie wiem czy aparat Ci pozwala) zdjęcia z normalnym światłem bo nie widać kolorków dziewczyn.

A chyba jest problem z Ph bo mają jasną otoczkę na wiatrakach? Albo tak się dziwnie zawinęły?

F2EA2FBC-2957-4C2A-8475-F09DC7347CE1.thumb.jpeg.6e79d940fc3b4ae49849e74abbd733f3.jpeg.7765462feb0f24e4074b4529131586a0.jpeg

Jak z pomiarem twardości wody? Odstawiasz ją na 24?

Dajesz im jakieś karmienie?

 

Ogólnie ja nie miałem problemów z wodą więc może ktoś inny się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja bym już dawał coś na flo a nawet na topy bo się pojawiły.

Wodę odstaw na ponad 24h. Nie musi być przegotowana. Najlepiej kup sobie paski do pomiaru ph. Tani sposób i prosty.

Znajdziesz na forum informację jak obniżać i jak podnosić ph wody.

Ogólnie u mnie w NL monitoruję stan twardości wody na stronie wodociągów. Więc pasków w zasadzie użyłem z 5 razy??? bo zawsze było w +/-normie 🙂

ph.jpg.0999e47909c8734922451ef65507b3ed.jpg

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja bym dał trochę top max z 1-1,5mm i bio bloom 3mm na 1l na początek jak nie dawałeś przedtem.... Fisha nie używałem ale słyszałem, że na ledach się go nie stosuje... Może kropelkę czegoś z azotem? Pamiętaj, że organika lubi mieć mokro większość czasu.

Ale masz taki zestaw, że może ktoś jeszcze się wypowie...

 

Szczerze jestem zdumiony, że po takich przejściach tak Ci wystrzeliły ;D

Edytowane przez ichikaru
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 16.04.2020 o 22:55, qwerty315 napisał:

Głodnemu chleb na myśli, kastrat z płaczem wspomina swoje, to inne wyśmiewa hehe, Oświecę cię, thc nie leczy raka mózgu, wiec  dla ciebie za późno. Poza tym coś często wspominasz te jajka, zapomnij, ale możesz popatrzeć i powspominać jakie były fajne, ale wnioskując po tym co piszesz, to przydawały ci się tylko, żeby popatrzeć jak się kurczą od zimnej wody w wannie 

Jako że napisałeś temat rąk mózgu miałem nie odpisywać na ten post ponieważ nie życzę tego tobie to co. A pisałeś,, rąk mózgu inaczej... Glejak czy coś w tym stylu.... Sory ziomus ale skoro wjechałes na ten temat to poczytaj o tym więcej a co do zbiorów to życzę jak najwięcej grubych topow a co do dużych jajek to chciałen tylko jako żart nie wiedziałem że wyjdzie z tego afera ja po prostu nie z tych że jadę na słabszych... Mimo wszystko życzę dużych zbiorów a w twoim życiu dużo zdrowa a mniej chorób tak zwanych,, raka,, sory za znieczulice z mojej strony ponieważ moja mama a raka mózgu? Glejak z przezutami pozdrawiam ciebie z dużymi topami 💪

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I nie pisze tego z tym abyś mi współczuć bo ja nie jestem taki żeby zbierać żniwa bez wody i jeśli mogę was prosić to na moją wiadomość proszę nie odpisywać tylko się zastanowić co się ciśnie drugiej osobie... Jaja może są murzynakie duże ale mimo wszystko biała rana to aryiska rasa... Honor,, urodziny białym,, posłuchaj na Yt uciekam z tego forum 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+