Skocz do zawartości
thc-thc

grower

choroba psychiczna 1:1 olejek konopny CBD/THC


kasienka000

Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie
Stworzyłam wątek z tego względu,że od 3 lat leczę się psychiatrycznie ze skutkiem zerowym i kiedyś na podobnym forum
był koleś z tymi samymi problemami i to mu pomogło,czyli
Mam cechy autystyczne,dużą nadwrażliwość emocjonalną, nad wydajność mentalną,
zaburzenia osobowości mieszane(narcystyczna,histroniczna,schizotypowa,lękowo-zależna,anankastyczna)a,neurotyzm,niedojrzałość,
tiki nerwowe od dzieciństwa,natrętne myśli,derealizacja,zab.obsesyjno-kompulsywne,depresja
Żyć się nie da na żadnym poziomie,ledwo zipię....zachorowałam mając 27 lat,teraz 30 rok po urodzeniu syna.
Czemu się nie zabiłam jeszcze?,mam poczucie,takie walki,siły woli życia pod względem biologicznym,poza tym żal mi dziecka...
Kiedyś żyłam super...uśmiechnięta itd i czar prysł,po życiu....
Byłam o terapeutów,na testach,rozmowach,zero efektu,nic do mnie nie dociera....,poza tym dostaję zadania domowe,to schematycznie
zrobię jak to ja w poukładanych obsesjach i na tym się kończy
leki...było ich 9,zero minimalnego efektu
Na wstrząsy się nie kwalifikuję!
Wychodzę z domu,robiłam remont pokoju,czytam książki,mam pasję,obiady szykuję,wydawało by się,że dbam,nie pracuję zawowodowo
...poza tym byłam na akupunkturze,hipnozie,masażach,biegałam,dietę miałam,masa witamin,brałam najlepszy na rynku olej CBD z CBG
CBD 15% z 8 odmian konopi siewnych,efekt zerowy...
kortyzol podwyższony w morfologii...
zdrowa fizycznie,tarczyca,hormony ok,witamin B tez nie brakuję,miałam wywiad
Teraz pytanie,bo zastanawiam się i sądzę,że może mi pomóc tylko olejek konopny z THC,czyli najlepiej 1:1 z CBD
Nigdy nie brałam żadnych narkotyków,ba nie paliłam nawet papieroska....
Nie umiem hodować tych roślin,boje się tego,poza tym u mnie w domu nie ma warunków,bo zakazują mi tego,a ja przechodzę,,piekło,katuszę,,
Istnieje opcja,że ktoś zrobiłby mi taki olej,może ktoś robi,leczy się na swoje choroby i przy okazji....
Dojadę,gdzie trzeba...cena też,ale w miarę rozsądku,by to nie było 5 tysięcy xD
Chodzi o medyczne odmiany marihuany leczniczej...sativka z zawartością CBD 20-25% i indica tez taki procent do 20%
Wiem,że fajne może się okazać połączenie
charlotte angel z blueberry....
tylko jak spożywać,by się nie uzależnić?...z Kasia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Współczuje choroby. 

ale czytając końcówkę zajechało mi normalnie policja. Nie znasz się, nie uprawiałaś, nie jarałaś a wykechałaś z odmianami i mocą, to wydało się dziwne. 
 

po akcjach z przemytem, przez pewne osoby medialne oleju RSO panowie mundurowi kombinują jak mogą by wyłapać ludzi którzy chcą mimowoli pomoc lub dorobić. 


Dlatego chcesz coś dobrze, zrób to sam! 
olej od ludzi z niewiadomego pochodzenia jest złym pomysłem bo nie ma się wpływu na jego jakość. 

a bio olej z sativa moja droga kosztować będzie dokładnie ponad 5k.

nie liczysz tego ze sativa rośnie ponad 5miesiecy, a aby zrobić olej potrzeba ok pół tysiąca na same składniki do niego.

ba uprawa na bio wymaga nie tylko dobrych nawozów które są w cenie, ale i na wadze bo waga suszu tez będzie lżejsza. 

no o tego ze ktoś ma ryzykować dla kogoś kogo nie zna. 
Dlatego wątpię w powodzenie zakupu, ale możesz tutaj nauczyć się jak sobie zrobić sama.

biorac pod uwagę to ze marihuana pogłębia choroby psychiczne jeżeli jest w zły sposób użytkowana.

Marihuana nie uzależnia fizycznie, może uzależnić psychicznie tylko wtedy gdy komuś spodoba się dany hight. 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolega Big L. dobrze prawi, ze swojej strony Ci powiem że mój kumpel robi olej z takich ścinków jak w tej akcji:

http://policja.pl/pol/aktualnosci/184661,Bez-uprawnien-i-pod-wplywem-srodkow-odurzajacych-przewozil-w-bagazniku-auta-pona.html

 

i sprzedaje to po 6000 zł za 10 ml.

Ja bym tego nawet zewnętrznie nie użył.

  • Haha 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja72   dlaczego byś tego olejku zewnętrznie nawet nie użył?. Mi jest szkoda moich młodych lat,a żyć się nie da,nie napisałeś co byś zrobił na moim miejscu.,,..zależy, czy to jest olejek cbd z thc,czy czyste rso,to nie dla mnie taka wysoka ilość thc

Edytowane przez kasienka000
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, kasienka000 napisał:

zależy, czy to jest olejek cbd z thc,czy czyste rso,to nie dla mnie taka wysoka ilość thc

Sam olejek CBD Ci nie pomoże, a mieszając THC powyżej 16%THC możesz narazić się na pogłębienie choroby psychicznej jeżeli nie będziesz mieć mentora który w danym momencie wytłumaczy Ci naturalny przebieg fazy danej odmiany. 
 

Zasugerowałas Sative - sativa która jest prawdziwa sativa, może szybciej pogorszyć stan zdrowia psychicznego przez jej działanie  które często jest chaotyczne. Natłok myśli jaki występuje po niej nie jest korzystny przy zaburzeniach jakie wymieniasz.

Zaś Indica może okazać się równie mocna i co wtedy? Musi być ktoś kto przeprowadzi Cię przez działanie danej odmiany. 
 

np są odmiany z niskim THC do 8% i ich działanie jest lekkie, w połączeniu z vaporyzacja i terapia z np naturą możesz osiągnąć stan relaksu lub rozwoju i dojście do sedna sprawy która wywołała u Ciebie te wszystkie zaburzenia. Musisz dojść do źródła, nikt nie jest w stanie lepiej od Ciebie samej Ci pomoc. Wierze ze jest Ci ciężko, i szukasz pomocy gdzie się da, ganja może pomoc o ile będziesz wiedziała jak jej użyć. 
 

A RSO odpada - zbyt mocne może wywołać naprawdę wiele niekorzystnych sytuacji. 

Wiem że, w internecie duża grupa  regułkowo powie „bierz cbd lub RSO jaraj ganje z cbd” Ale mała grupa wie że polecenie RSO w zaburzeniach wyżej wymienionych może doprowadzić do gorszych psychoz.

Ja ograniczyłam THC w moim życiu bo uwrażliwiło mnie do tego stopnia że przejmowałam się rzeczami nieistotnymi lub tak błahymi, sprawami którymi przedtem nie wywoływały żadnych emocji. 
 

Dlatego przestrzegam ganja może pomoc, ale też może zaszkodzić. 
 

pytanie czy Ty jesteś gotowa na zmianę jaką ona wywoła. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 godzin temu, Ambasadorka napisał:

Wspomniałam o Charlotte Angel,ona ma do 1%THC przecież odmiana medyczna susz,a jakie są do 8%?,czyli np Blueberry co ma 24% odpada?,no ale ja chciałam połączyć te dwa susze ze sobą tą co wspomniałam wyżej Charlotte co ma tylko 1%THC i 25%CBD z blueberry co ma 24%ThC i w tedy poziom jest wyrównany,o to mi biega....RSO wiem,że odpada,też się naczytałam o marihuanie sporo artykułów...waporyzacja przy min 0,1g chyba jak najbardziej wskazana

Co do drugiego pytania,co rozwiń myśl,co to znaczy,że trawka pomoże o ile będę wiedziała jak jej użyć?

Mi jedna psychiatra zasugerowała medyczną odmianę na receptę o nazwie Red No 2 z wysokim THC że pomoże przy tikach nerwowych i już się gubię,czy sadzić czy jak....a uzależnić się nie chcę,a samoświadomość mam na wysokim poziomie.Nigdy do 30 tiki nerwowe....,nie zapaliłam nic,teraz jestem zmuszona i zależny mi na efekcie stricte terapeutycznym,a nie haju i zabawie jak to na imprezkach

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze mi się nasuwa przy tej sytuacji to ze psychiatrzy którzy przepisują medyczna marihuanę maja zbyt małe doświadczenie na temat użytkowania suszu.

a broszurki które poczytali nie są podstawa do stwierdzenia że ów wiedzę posiadają. 
 

lekarz który był przekonany przez większość czasu ze marihuana jest sumbstancja psychoaktywna i nie popierał jej w sposób medyczny przy terapiach, nagle uznaje ze może mieć wpływ terapeutyczny (na rzecz farmaceutyki zagranicznej) bo medyczna pochodzi z Kanady, nawet przechodzącą przez Belgię czy Węgry. 
Tak obecnie to działa. 
 

pamierajcie Kanada jest numer 1 w Genetycznie modyfikowanych roślinach, i niech Was nie zwiedzie chwyt jaki próbują wcisnąć. 
 

To ma leczyć. Ale nie wyleczyć - klucz do sukcesów korporacji i farmafii. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie. Zajmujemy sie olejkami od ponad 4 lat.   Posiadamy Wszelkie instrukcje , informacje , ksiązki. Orginalana ksiazke Ricka Simpsona przetłumczon na jezyk polski wlasnorecznie. tak ze smilo pisac. Info jest pelno niech kazdy sie douczy i niech trzyma dla kolejnych pokolen !! !! ❤️ 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+