Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

AliExpress vs Sprzęt Grow


zgREDex

Recommended Posts

2 godziny temu, Goku napisał:

Ile dobroci wyszło ?

 

31g niecałe z jednej i jeszcze jedna dochodzi ale chyba ją zetnę w tym tyg. Na oko wyjdzie jakieś 35g.

2 godziny temu, zgREDex napisał:

pobór energii to nie problem.. @ichikaru wiec nie masz do czego porownac za bardzo ?? ale ogolnie zadowolony?? ogladalem już wcześniej twojego growloga..no mogłeś wyjść kilkanaście g jeszcze do przodu ale Easy Bud i tak ładny wyszedł..u mnie przedwczesna ścinka 2 krzaków..kolo polnocy dodam updated.

Z lampy jestem zadowolony. 

Jako, że jestem świeży na początku panikowałem. Bo producent podał takie absurdalne odległości, że hehej. 

Ale koniec końców sobie poradziłem.

600W na Weg polecam trzymać na 40cm a na Bloom 20cm.

Tak jak Goku kiedyś mi wspomniał. Gdyby miały większą moc z moich roślinek został by wiór.

No ten panel raczej nie nada się do boxa większego niż 60x60

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

60x60 wydaje mi się uniwersalna powierzchnia box..no nic pozostaje chyba zamawiać bo myslalem puścić next grow 2xHPS + 2x120W full spectrum ledy ale łączenie tych dwoch różnych źródeł światła jakos mi nie pasuje. Zresztą taki Ledzik fajny do mniejszych skrytych projektów..nie grzeje sie raczej mocno? sprawdzałeś moze temp przy wylotach termometrem laserowym("bezdotykowym") ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+