Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Blueberry AUTO


Orfeusz666

Recommended Posts

Witam oco chodzi z tymi liściami bo jak widac na 1 zdj to jest na samym dole taki brązowy liść on juz chyba ma dość i inne liście są zółte to ma tak być czy cos sp*********m?!?!? podlewalem odstana wodą 24h i do tej pory było ok wszystkie były zielone, jeszcze widac w doniczce na 4 zdj taka dziure jakby mysz tam kopała czy jakiś szkodnik co to mogło być? i jak sie ewentualnie tego pozbyc!??!

IMG_20190907_115427.jpg

IMG_20190907_115430.jpg

IMG_20190907_115432.jpg

IMG_20190907_115436.jpg

IMG_20190907_115444.jpg

IMG_20190907_115445.jpg

IMG_20190907_115452.jpg

IMG_20190907_115502.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Vito napisał:

Żaden szkodnik, za mała doniczka, wycięte dno ? Lepiej było przekopać i bez tej małej doniczki, ogólnie mi wygląda na zapotrzebowanie nawozów bo zaczęła kwitnięcie.

Aczkolwiek szkodnik też, chyba widzę małe kropki białe, sprawdź pod liśćmi czy nie znajdziesz robaczków.

Do ziemi wsadziłem wykopalem tam jeszcze z 10-20cm na korzenie, czyli np moge ziemie wsypac do dziury i tam planta umiejscowić nie będzie zadnego problemu z kwasowością itd? nawozy to jakie jedynie to biohumus mam ;D a słyszałem ze lepiej nie podlewac biohumusem już tylko zeby rosła poprostu bo biohumus to dziadostwo, na spota idę za 4-5dni bo słyszałem ze ktoś w oddali coś wołał chyba EJ ale nie jestem pewny i wole przypalu uniknąć. Zastanawiam sie czy juz tego nie pi******ć całkowicie bo przypał może być :_: a jak sie ma lekką nadwage i bieganie to mocna strona nie jest to lipa ;3.

Do ziemi wsadziłem wykopalem tam jeszcze z 10-20cm na korzenie, czyli np moge ziemie wsypac do dziury i tam planta umiejscowić nie będzie zadnego problemu z kwasowością itd? nawozy to jakie jedynie to biohumus mam ;D a słyszałem ze lepiej nie podlewac biohumusem już tylko zeby rosła poprostu bo biohumus to dziadostwo, na spota idę za 4-5dni bo słyszałem ze ktoś w oddali coś wołał chyba EJ ale nie jestem pewny i wole przypalu uniknąć. Zastanawiam sie czy juz tego nie pi******ć całkowicie bo przypał może być :_: a jak sie ma lekką nadwage i bieganie to mocna strona nie jest to lipa ;3.Dodatkowo mi jakiś mały plant w tej ziemi rośnie tak z 1-2mm nie wiem co to może być

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+