Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Growbox AIRONTEK


michkorz

Recommended Posts

Witam. Zaczne od tego że jestem zielony w te klocki jeśli chodzi o uprawe i grow boxy. Moje pytanie brzmi czy taki grow jest odpowiedni? https://ajzu.pl/mini/3636-airontek-zestaw-do-uprawy-40x40x120-cfl-125w-cultilite-g-shock.html , pytam ze wzgledu na to że jednak to jest indoor i chciałbym jakiekolwiek warunki zapewnić roślince ale nie wiem czy to bedzie chociaż minimalne minimum. Chodzi mi o to że nie chce pakować 3tysięcy w grow boxa a to jednak nie bedzie to czym chcialbym sie zajmować :P. Jestem w trakcie czytania ksiazki jak uprawiac indoor i mam mała roslinke ale za duża na parapet. Piszę to tu wybaczcie jeżeli to nie ten temat ale pierwszy raz na tym forum. Pozdrawiam i licze na pomoc z waszej strony ?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie nie chcialem takiej odpowiedzi jak ty MrSmokeWeed bo tak moge sam sobie odpowiedziec.  Ale szanujue mimo wszystko. Dziekuje nowy84 o taka odpowiedz mi chodzilo, Bo jesli chodzi o takie rzeczy to tak samo na bledach sie trzeba nauczyc i sama wiedza nic nie zrobie dlatego nasionko wrzucilem i tak sobie rosinie i w szkoda tak na pastwe losu je zostawic dlatego pytam. Powiedz mi Nowy czy jest tutaj opcja zeby pogadac pw?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+