Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Automat Royal AK, czy jest zdrowy ?


Bazyl

Recommended Posts

Siemka, kiełkuje swojego pierwszego krzaka (zacząłem go kiełkować 13 marca) na górze zauważyłem dość mocny czarny kolor, i stąd moje pytanie czy maluch jest zdrowy, może poprostu jeszcze kolor nasionka nie zszedł dobrze, ale się martwie, jak temat w złym dziale to proszę o przeniesienie ?

*Edit
I jeszcze pytanko jak często i jaką ilością takiego malucha podlewać żeby na początek nie przelać

Screenshot_20190317-015722.png

Screenshot_20190317-015805.png

Screenshot_20190317-015753.png

Edytowane przez Bazyl
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Bazyl nie bój nic będzie żyć :D gdy przesadzisz do docelowej doniczki to musisz ja przelać tak by woda wypłynęła spodem (odstana kranowka 24h) a co ile to już ci nie powiem bo to zależy od potrzeb rośliny i jakie ma warunki bo jeżeli ma mega ciepło to wiadomo ze pić się jej co 3 dzień już chce 

A i jeszcze bym zapomniał jak będziesz przesadzać do już dużej doniczki to zakop roślinnke aż po same piersze liście :D będzie jej jak w raju tylko nie martw się gdyby ci nie rosła jakoś znacząco przez np 1 tydzień bo będzie szła w korzeń 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+