Skocz do zawartości
thc-thc

darmowe nasiona marihuany

Gdzie kupić nasiona marihuany czy tam konopi?


Gość

Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...
W dniu 20.07.2019 o 11:00, Żabson napisał(a):

Mówiąc o tym gdzie nie robić zakupów, to ja z własnego doświadczania nie polecam sklepów z forum-haszysz-com sprzedają tam dziadostwo nie nasiona.

Wszyscy o tym wiedzą że na forum haszysz com lecą wałki. Są tam dziwne układy, ktoś z administracji produkuje tam nasiona w piwnicy na zasadzie krzyżowana dwóch przypadkowych odmian bez żadnej stabilizacji. Po czym takie nasiona są wstawiane na sklepy typu pan pestka i sprzedawane nieświadomym użytkownikom. Jakość takich nasion jest zerowa, rosną z tego mutanty i hermy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Forum o którym wspomniałeś to totalna patologia, oni tam się sami między sobą okradają, więc użytkownik dla nich to potencjalne mięso do wydymania. Tutaj jest temat na innym forum haszysz https://forum.haszysz.info/viewtopic.php?t=402 w którym jest sporo opisane o ich patologicznych zagrywkach. To miejsce i wszystko co jest z nimi związane, również polecane tam sklepy należy omijać szeroki łukiem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
W dniu 14.09.2017 o 14:58, Gość napisał(a):

Temat może i dziwny z racji że są różne sklepy z nasionami marihuany ale zasadniczo który sklep lub sklepy są dobre, wiarygodne? Nie chciał bym kupić nieświeżych nasion, które nie kiełkują.

Wracając do zapytania kolegi, gdzie kupić dobre nasiona narkotycznej konopki. To polecam przeczytać ten artykuł https://narkus.pl/gdzie-kupic-nasiona-marihuany-konopi/ Kiedyś go przeczytałem i zawiera sporo informacji które dały mi do myślenia. Jest tam nawet odnośnik do forum konopnego które już nie istnieje, dobre info. Przeczytaj to sam bo dużo bym musiał pisać a jestem leniwy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+