Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Co z nimi nie tak?.


Joining

Recommended Posts

Witaj

Ogólnie tragedia

Raz że malutkie, dwa że przenawożone i pewnie przelane. A trzy to automaty więc i tak h*j :) 

Sorry ale tu jest tak dużo błędów że nadajesz się do tematu: "Jak NIE uprawiać konopie" :) Nie obrażaj się tylko poczytaj o uprawie, zacznij od normalnych roślin, nie automatycznych. 

A dla tych krzaków szkoda było by mi prądu i ryzyka...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, Vito napisał:

Witaj

Ogólnie tragedia

Raz że malutkie, dwa że przenawożone i pewnie przelane. A trzy to automaty więc i tak h*j :)

Sorry ale tu jest tak dużo błędów że nadajesz się do tematu: "Jak NIE uprawiać konopie" :) Nie obrażaj się tylko poczytaj o uprawie, zacznij od normalnych roślin, nie automatycznych. 

A dla tych krzaków szkoda było by mi prądu i ryzyka...

Jak coś czymać to do końca każdy popełnia błędy a te są druzgoconce no szkoda mi jak i każdemu w pierwszy raz zawsze słabo wychodzi ja też przenawozilem ale przelałem odrazu woda niech trzymie do końca zawsze jakieś tam palenie jest i to jeszcze swoje  :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak jak @Vito pisał lepiej je ściąć bo i tak mało z nich wyjdzie o ile się wykaraskają... kupić dobrą ziemię, mogę śmiało polecić gold label special mix i nowe nasionka najlepiej jakieś  normalne odmiany, nie automatyczne ;) i wystartować od nowa, jak już jesteś na forum możesz założyć fotorelacje i ktoś na pewno pomoże ;)   

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 tygodni później...

Szczegol ze temat juz pewnie nieaktualny, ale. To nie jest niedobór potasu. Potas niedobor jak wykazuje to najpierw koncowki lisci (nie tylko czubki ale po całości liścia, nie wiem jak to fachowo napisać) sa "powykrecane" do góry tak jak gdy jest za ciepło się tak samo robi. I potas na niedoborze ma plamy podobne do wapnia niedoboru ale jednak trochę inne. Wapń łapie od środka a potas bardziej od brzegu, no i może przy potasie to nie do końca wygląda jak plamy ale przypomina. 

Tak jak na pierwszym zdjeciu "plamy"

A liscie przy pierwszych objawach potasu wyglądaja w ten sposób jak na drugim zdjęciu. 

To co kolega tu miał to na 1654786% nie byl niedobor potasu ;)

Screenshot_20190217-113429.png

Screenshot_20190217-113517.png

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+