Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Robimy pestki femi-Saint OG x Lemon Garlic OG-CFL[0,1m]


Recommended Posts

53 minuty temu, bortek napisał:

Az zazdroszcze ci bedziesz mial eleganckie pesteczki. Musze kiedys sprobowac 

Się o każe czy będą eleganckie :D

22 minuty temu, lolaszek napisał:

@Judaista tylko zyd nie badz i podziel sie , tam pal licho reszte ale nam bys mogl poscic kilka bysmy Twoja spozcizne pod nasze ledy wlozyli :P

Po tym jak puszcze je sam na testa i będą ok, jak najbardziej będą dostępne dla każdego chętnego

4 minuty temu, kamfra567 napisał:

Judaista słyszałem że sklep int. będzie z twoimi pestkami :excellent:

Haha to źle słyszałeś :D ale będzie strona na seedfinderze :laugh: jak się bawić to na całego, zwłaszcza że zamierzam w najbliżeszej przyszłości krzyżować sobie dalej różne strainy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 25

Obie rośliny mają już na sobie po kilkanaście pistli także przyszedł czas na oprysk.

Szukałem info kiedy najlepiej go zrobić i opryskam tak jak radzi Vito dzisiaj w nocy i jutro po zapaleniu się lampek.

O 4.11.2018 o 15:11, Vito napisał:
Stosuje w sumie te proporcje, działa idealnie, tylko radzę wszystko robić w ciemni (zaciemnionym miejscu), i ja pryskam dwa razy, raz w nocy i raz z samego rana, tak dla pewności :) 

 

Zdjęcie poglądowe, wiem że rośliny wyglądają biednie, ale lecą od urodzenia 12/12 i ogólnie nie mają na celu wyglądać tylko rodzić :D dzisiaj je połamałem żeby trochę wyrównać odrosty.

IMG_20190109_171444.thumb.jpg.b064e1d889ecbb565afd2cf8d06363a1.jpg

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 34 - nie wiem który dzień flo, bo nie liczyłem.

 

10 stycznia zrobiłem pierwszy oprysk stężeniem 1:3 -> 0.005, po 7 dniach czyli wczoraj powtórzyłem "dla pewności" :laugh: konkretnie popaliło opryskane szczyty, ależyją i rosną, więc pewnie z tego wyjdą. Po 8 dniach bananów brak, ale wszyscy twierdzą, że te 2 tygodnie trzeba poczekać nawet ma do 3. Na szczęście lemon kwitnie w miarę powoli i myślę, że nie będzie problemu z zapyleniem we w miarę odpowiednim momencie. 

20190118_110150.thumb.jpg.c6102406569edbd390ceb5b364e03d51.jpg20190118_110057.thumb.jpg.64df3a514a2b0d1324338e8c03fd9ab4.jpg

pozdro

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+