Skocz do zawartości
thc-thc

grower

na ile h światła zmienić po weg?


NicMniej

Recommended Posts

Witam :)

Kiedyś już pisałam na forum z prośbą o pomoc w stworzeniu Boxa, było to ze 3 lata temu. Kilka razy później próbowałam coś sadzić, ale nie było czasu by zadbać. I szczerze motywacji jako tako. Uznałam jednak czas to zmienić, niemniej jednak wiedzy mi brak.

Z tym sprzętem to też pokupiłam, ale nie wszystko mam poskładane, bo nie wiem co i jak. Ale ja nie o tym tym razem.

Zasadziłam sobie tradycyjne odmiany i mam 4, niestety tylko, choć kupowałam na sprawdzonych serwisach dotarły do mnie stare nasiona, które pomimo wydania na nich prawie całej renty nie dały efektu w postaci kiełków (i z kiełkowaniem nigdy, nigdy nie miałam kłopotu, zawsze wszystko kiełkowało, a daty na opakowaniach niewykwitów były sprzed 2-4lat)

Poczekałam do kolejnej wypłaty z ZUSu i zamówiłam kolejne, ale tym razem pokusiłam się na odmiany Autokwitnące i tu zrobiłam błąd(?), ponieważ rok temu Automaty mi się nie ogarnęły, zakwitły, wszystko było spoko, topki soczyste, ale widziałam, że to nie jest to.

Ale koniec żali i wracając do tematu:

Cztery kwiaty chcą zacząć kwitnąć, ale w namiocie już też są Automaty(6) i jestem chyba w lekkiej ciasnej, bo jak tutaj pogodzić te godziny?

Na chwilę obecną mają 23h światła,

myślałam żeby zmienić na 13-15h światła, żeby wszystkie kwiatki były zadowolone?

Wiem, że Automaty powinny mieć te 18h żeby było ok, ale dla tych Czterech muszę zmienić na kwitnienie.

Znajdzie się jakaś mądra głowa która doradzi mi co zrobić, żeby było "w miarę" ok? ;D

Nie powinno się tak komplikować sobie życia, ale czasem mi się zdarzy.

 

Pozdrawiam,

A. :)

P.S. lekki offtop, sorry ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+