Skocz do zawartości
thc-thc

grower

POMOCY!! ZASILACZ!!


Radical Nationalist

Recommended Posts

WITAM!! Posiadam zasilacz 400W a raczej posiadałem bo padł :( 3 moje kobitki wykiełkowały wczoraj i wsadzilem je do donicy, po 8h naświetlania najprawdopodobniej padł mi zasilacz :( zmienilem MH włożylem HPSa nowego i też nie działa, czasami przy podłączeniu tylko mrygnie lampa i tyle :( to raczej zasilacz co nie?

Jeśli tak to mam galanty dylemat bo dopiero 10tego będe mógł zakupić nowy :( CO MAM ZROBIC??!! wynieść je na dwór na te 20dni? czy co ? :(

co gorsze 3 następne są w trakcie kiełkowania, szkoda mi nasionek żeby je tak zmarnować

Edytowane przez geniopl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nasionka to Purple Queen x2, royal gorilla, royal cookies (wszystkie sezonowe) i 2x automaty AK

No wydaje mi sie że padł pewny nie jestem. Zasilacz odziedziczyłem wiem że był dosłownie kilka godzin używany. Wygląda jak ten https://ajzu.pl/400w/1611-kompletny-uklad-zasilajacy-hps-mh-400w.html?search_query=zasilacz+400w&results=30 tylko firmy kanlux, tzn jest taki napis na tym białym. Podłączyłem, załączyłem wiatraczki wyszedłem do pracy wracam a tu wentylatory hulają a lampa nie świeci, zasilacz prawie zimny. Wiem że działał bo na przerwie przyjechalem czyli po 5h wszystko było git... Ja pi****e zaraz uderze w jakiegoś providenta albo nie wiem hehe :( ... dziwne bo lampa przy włożeniu wtyczki do gniazdka czasami mignie...Mamy tu jakiegoś elektryka? :) Mam możliwość wyniesienia ich na dwór ale czy to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ufff... we wtorek będzie nowy zasilacz :) i teraz pytanko... po jakim czasie średnio roślinka się "wynurza" z ziemi? są w mieszance bioobizz light

Niestety pogoda nie pozwala na wyniesienie ich na dwór ? temp to tylko 16scie stopni tak więc siedzą w domu przy 22stopniach... Bez słońca. Nie zaszkodzi im to? W dodatku do wtorku ciągle pochmurno i zimno

Edytowane przez geniopl
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+