Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Spectrolight 2x 130 W 2 bubble kush auto


element555

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

3 godziny temu, element555 napisał:

Do końca lipca musze mieć czysty pokoj bez żadnych boxow,dlatego wole auto zeby uwinąć sie i zaliczyć dwa zbiory,dopiero od sierpnia moge lecieć na normalnych.

wytłumacz mi gdzie szybszy jest automat od zwykłej ? Roślina automatyczna od startu do zbiorów potrzebuje minimum 70 dni tak ? Normalna ma 2 tygodnie wega i dalej kwitnie przez 8 tygodni czyli 14+56 = 70 :D 

3 godziny temu, element555 napisał:

Pytanko mam czemu kranowka musi odstać 24 H?

aby wyparował chlor, każda woda w wodociągach jest chlorowana

3 godziny temu, element555 napisał:

.I pytanko czy jak do autopot dokupie wężyk i conector to będe mógł mieć zbiornik poza boksem tak 1,5 m od boksa?

jasne że tak, wężyk możesz wziąć nawet 50m byle by zbiornik stał wyżej.

3 godziny temu, element555 napisał:

I jeszcze jedno pytanie co pisałem wcześniej co do podłoża,biobizz light mix i perlit 50/50?

tak, to jest dobra mieszanka do autopotów

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

FUCK :D Gdybyś napisał posta żeby brać normalne nie auto to tak bym zrobił a przeczytałem go godzine po tym jak zamówiłem nasiona od dutch passion (auto) :(
Nie rozkminiłem tego wcześniej a to oczywistośc,może dlatego że moja wiedza na temat auto czy też regularnych zatrzymała sie na latach 2007/2008 kiedy robiłem outdoor-y
Pamietam lowridery i sadziłem white russiany ale tez normalne Passion #1 ,pamietam wielka  rożnice że można było zrobić dwa a nawet przy dobrym sezonie trzy zbiory podczas gdy Passion zbiory były tylko raz,wiem że te automaty rosną dłużej niz te pierwsze kiedyś ale nie skojażyłem faktu że w sumie to samo,nawet jak patrze na growlogi to większość automazarow rośnie 90 dni a nie 70 jak podaje producent ,także regularne można by zrobić nawet z 4 tyg wegiem zamiast 2 tyg i wyszła by ścinka w tym samym czasie co auto,wiec pytanie mam dlaczego ludzie wgl kupuja i sadzą od groma auto a producenci je robią wgl?po co jak i tak zbliżony a często taki sam czas jest potrzebny na normalne odmiany?jaki jest sens auto w takim razie?Teraz to już du*a bo wydałem 100 funtow na nasiona jutro będą już u mnie ,najwyżej następny polece na normalnych
Zamówiłem 7 automazar i 3 auto euphoria ,zamówiłem troszke więcej na wypadek jakby mi nie wszystkie wykiełkowały tak jak ostatnio,autopot i biotabs tez zamówione 6x 8.5 L

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, element555 napisał:

nawet jak patrze na growlogi to większość automazarow rośnie 90 dni a nie 70 jak podaje producent ,także regularne można by zrobić nawet z 4 tyg wegiem zamiast 2 tyg i wyszła by ścinka w tym samym czasie co auto,wiec pytanie mam dlaczego ludzie wgl kupuja i sadzą od groma auto a producenci je robią wgl?po co jak i tak zbliżony a często taki sam czas jest potrzebny na normalne odmiany?jaki jest sens auto w takim razie?

1. producenci chcą aby każdy co uprawa kupował nowe nasiona, z auto nie zrobisz klona ani rewegetacji ;) Próba zrobienia nasion z auto skutkuje "zjebaniem" nasion aż do 4 pokolenia... 

Czyli zawsze musisz kupić nowe. A przy pełnosezonowych robisz rewegetacje, potem na matkę i tniesz sobie klony co tydzień :) 

2. auto - ładnie brzmi ? :D takie lepsze niż zwykłe... a to tylko oznacza foto-obojętność... 

3. idealne na outdoor, jako że w cieplejszych krajach można wiele zbiorów zrobić.

 

Każdy sam do tego musi dojść po latach uprawy...

Dodam że jak masz gotowe klony to można pomijać wegetację i zbiory co 55 dni powiedzmy... ale nie dla autofanatyków :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Witam,panowie mam rozkmine teraz czy trenować roślinki czy nie ,został mały karzełek ale żyje!Za dwa tyg go zetnę i wtedy rozstawie w szerz donice póki co ciasno mają i teraz pytanie czy je trenować ,bo jak widać na zdjęciach easy to grow mają po dwie doncie na raz,mały odstęp między nimi jest,Dwie Autoeuforie i 4 automazary ,myślałem żeby je ponaginać w przeciwnych kierunkach żeby na siebie nie wchodziły więc myślałem o dobrym LST ,co myślicie? (sory za jakość zdjęć)

17 dzien
large.IMG_20171204_174903.jpg.e945159a8a7f8f486936e2377f6c6491.jpglarge.IMG_20171204_175127.jpg.520e5b7b2fb64c37c43b7c90a18280d0.jpglarge.IMG_20171204_174847.jpg.bcc01b3c7fc98c379c80ba51812374ca.jpg

 

Edytowane przez element555
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+