Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Spectrolight 2x 130 W 2 bubble kush auto


element555

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Już pisałem wcześniej że du*a z szuszeniem ,moja postawiła warunek że OK ale nie może nic czuć ,ja te mi dojdą to musze je suszyć  w boksie bo  jest filtr.Jak bym miał  gdzie je suszyć to już by na wacie były następne pestki i do boksa a tak to musze czekać  do mniej więcej końca grudnia aż to wysuszę i wtedy odrazu wstawiam nowe :(
Ogólnie box miał wygladać super silent niewidoczny niesłyszalny,ale tak mocno intelektualnie  sie przygotowałem  do budowy i samego pomysłu ,że nie wziąłem pod uwage że w zamkniętym obiegu będzie gorąco,znaczy wziąłem pod uwage ,raczej nie spodziewałem się że ledy mogą tak grzać ,a wilgotność w mieszkaniu mam małą,wiec wyszła du*a.

 

Edytowane przez element555
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie pytanko co im jest?dylemat mam czy je trzymać czy przerwać growloga i zasadzic nowe lub posadzic nowe w autopotach na biotabs? ,tylko czy mi się zmieści wszysztko ,6 autopot 8.5 plus te dwie to nie wiem musze pomierzyć.Tu jest taka sytuacja że mam nawozy bio a ziemia canna mineralna i co bym nie podlał czy sama woda czy sucho to bedzie lipa,teraz je suszyłem przez 5 dni ,i listki jak zaczęły więdnąć wcześniej końcówki tak teraz już całe pozwijane wyuszone poodpadały ,nowe listki są ok z tym że pojawiły sie małe plamki,co myślicie o 6 autopot biotabs 8.5 L,i automazary od dutch passion ,widziałem że vito i łowca kurdli robili to na biobizz lightmix i 50%/50% i wychszło to bardzo dobrze.
large.IMG_20171108_184457.jpg.e56d68d3916f9066fd89249512589ea2.jpglarge.IMG_20171108_184500.jpg.bb6125d8cfcb1cd4c56f77010a421a07.jpglarge.IMG_20171108_184447.jpg.985d8b5cce5a41420bc010943acbc930.jpglarge.IMG_20171108_184451.jpg.4fbf9bc92b10bfb41b37b511e771c458.jpglarge.IMG_20171108_184404.jpg.fb1f205ad3a62686fce0b2a6486b7025.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 godzin temu, element555 napisał:

6 autopot biotabs 8.5 L,i automazary od dutch passion

autopoty + biotabs = pewny sukces :) 

ale nie automatyczne ! Bierz normalne pełnosezonowe mazary.

A te dwa autopokraki zostaw jak się zmieszczą albo postaw w salonie jako rośliny ozdobne bo szkoda prądu i czasu :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Do końca lipca musze mieć czysty pokoj bez żadnych boxow,dlatego wole auto zeby uwinąć sie i zaliczyć dwa zbiory,dopiero od sierpnia moge lecieć na normalnych.
Podlewałem co drugi co trzeci dzien,ale zauważyłem że ziemia jest zbyt wilgotna ,więc teraz miały niecały tydzień suszy,przed chwila je podlałem pierwszy raz z bloom i top max.temp w boksie to 28.5 i 50%  Ph ustawiłem na 6.1 ,Pytanko mam czemu kranowka musi odstać 24 H?Moja kranówka jest bardzo czysta o ph 8.0,wiem jak jest w polsce z wodą ,bardzo twarda jest pełna kamienia ,czuje za każdym razem jak wpadne do polszy i w domu wezmę prysznic.I pytanko czy jak do autopot dokupie wężyk i conector to będe mógł mieć zbiornik poza boksem tak 1,5 m od boksa?I jeszcze jedno pytanie co pisałem wcześniej co do podłoża,biobizz light mix i perlit 50/50?

Edytowane przez element555
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+