Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 2 x 75W | 1x Royal Jack, 1x Diesel, 1x Royal Kush - z nawozami od Advanced Nutriens


Tomson7

Recommended Posts

Rób jak uważasz, to Twój ogródek :) Ja bym wolał ściąć i lecieć z następnymi... Czekanie na mleczne może potrwać jeszcze długo skoro nie zmieniają barwy... 

Dla zachowania jak najwięcej tarpenów najlepiej ściąć z samego rana i fajnie suszyć metodą tradycyjną, czyli cały krzak wieszamy do góry nogami i sobie schnie tak z miesiąc :) (bez korzeni). 

Ja suszę na szybko :) Czyli obrywam wszystkie liście, przycinam te przy topach, topy na siatkę/firankę i do boxa, przez pierwszy dzień wyciąg chodzi cały czas, a później wyciąg włączam tylko na chwilę by wywaliło wilgoć i zapach ale żeby nie przesuszyć... Wtedy trwa to około tygodnia.

Ostatnio polubiłem rewegetację (nie tyczy się automatów), czyli ścinamy prawie wszystko, zostawiamy na dole kikuty i wrzucamy na wegetacje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...

Witam, dziś 77 dzień życia dwóch pozostałych roślinek. Martwi mnie stan tej po lewej, zatrzymała się od kilku dni, liście mocno i szybko żółkną, a topów jeszcze prawie nie ma. Nie lałem od 3 tygodni żadnych nawozów, sama woda co 5-6 dni. Jakieś wskazówki..? Ta z prawej wydaje się ok, ma mnóstwo topow i jest bardzo gęsta. Nie wiem tylko czy to, że to już 77 dzień a tu brak topow, nie wpłynie na całość plonu.. ?

large._DSC0174.JPG.3b8b831a28845e44cabd9633d02acf46.JPGlarge._DSC0173.JPG.0cbafe8c357c22ce5754f331e08d78ef.JPGlarge._DSC0172.JPG.cfdf375d0b4eb9064adfc8b14672341e.JPGlarge._DSC0171.JPG.e1e9252643a56818e4373a812f62ac86.JPGlarge._DSC0170.JPG.d2e404e87637109544350e46396dabd9.JPGlarge._DSC0169.JPG.96b52b72d26183c15e07f4b6d4f51a5d.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rośliny przekoksowane od samego początku głównie azotem, widać wyraźnie w każdym upie od początku.Wysokie ec zaburzyło pobór fosforu i wapnia trzeba było sobie Growa wcześniej odztawić teraz kwiaty upośledzone nie rozwijają się prawidłowo,za szybko kończą żywot a nawet nie są w połowie tak rozwinięte jak powinny.Następnym razem kontroluj ec i poziom przysfajania azotu,rośliny ciemne od niego widać ze w głodowej agoni i takie pytanie o te ledy jak to wygląda z ich barwą na flo bo wygląda to lipnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, SmakMaroca999 napisał:

Rośliny przekoksowane od samego początku głównie azotem, widać wyraźnie w każdym upie od początku.Wysokie ec zaburzyło pobór fosforu i wapnia trzeba było sobie Growa wcześniej odztawić teraz kwiaty upośledzone nie rozwijają się prawidłowo,za szybko kończą żywot a nawet nie są w połowie tak rozwinięte jak powinny.Następnym razem kontroluj ec i poziom przysfajania azotu,rośliny ciemne od niego widać ze w głodowej agoni i takie pytanie o te ledy jak to wygląda z ich barwą na flo bo wygląda to lipnie.

Masz rację stary tylko szczerze mówiąc nie wiem jak do tego doszło :( nawozy stosowalem tylko co drugie podlanie, nigdy nie przekroczajac zalecanej dawki. Po rozpoczęciu kwitnienia stosował już tylko te z fosforem i potasem + odrobina z butli AN na grow, bo według producenta trzeba stosować wszystkie 3 przez cały okres życia rośliny, tylko po prostu ze zmienionymi proporcjami. Jest jeszcze jakiś sposób żeby to trochę naprawic ? Jak bym dziś dodał jeszcze Planktona K ? Azot przeplukalem mocno flushem tydzień temu..

 

Co do lampy to świece im przez cały czas cała mocą, tj. lacznie 50 ledow 3 W, światło białe , nievieskiee i czerwone. Światło jest raczej spoko bo kumpel ma identyczne i z jedną lampą na 4 rośliny miał 35 g suszu z krzaka

Edytowane przez Tomson7
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, Tomson7 napisał:

Jak bym dziś dodał jeszcze Planktona K ?

daj se spokój z takimi nawozami :) Masz AN więc nie mieszaj nawozów... 

Ja bym to potrzymał jeszcze chwilę aż nowe nasiona nie trafią do wody i stratował z nowym projektem, tylko tym razem z dobrą glebą i normalnymi pełnosezonowymi roślinami...

77 dni to już dużo, ja przy tylu to przeważnie już ścinam pełnosezonowe wliczając okres wegetacji...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+