Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czy da rade odratować ,


kowalski.adam1989@wp.pl

Recommended Posts

regulamin przeczytam na pewno :), Ja osobiście Boksa nie mam he , stoi w szafce na wymiarach 40/60 obklejona folią :D kuchenną he na spontanie zrobiona i żarówki dwie jedna zwykła 50 W  i LED 13 W 5K  i tak rośnie , i nie wiem czy z tego coś będzie w ogóle mówiąc , a co do Liści to powiem że stała około 4 miech na dworku i zmarzła wcześniej sobie trochę i teraz nie wiem co mam robić dalej . Światło świeci na 20/4  podlewam samo wodą i teraz Kupiłem Bihomusa dla kwiatów kwitnących .. Bo wyczytałem że można lać lecz małymi porcjami bo można popalić .  Mam jeszcze pytanie jak nawadniać ją lub jakiś sposób na nawadnianie bo muszę wyjechać na dwa tygodnie i może system Grawitacyjny  zadziała w tym wypadku  (sznurek Bawełniany itp ) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bez uzupełnienia to nic nie podpowiemy, poza tym że wygląda na zmęczoną życiem... 

A gdzie tak wyczytałeś że Biohumus jest dobry ? Jest mega hu***y i jego stosowanie wychodzi drogo :) Nawóz na kwitnienie w growshopie najtańszy to koszt mniejszy niż 20zł... Ale skoro gdzieś piszą że biohumus takie cudo to lej śmiało :D Pamiętam czasy kiedy nie było growshopów i trzeba było szukać jakiś nawozów w zwykłych sklepach ale to było 15 lat temu ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo:

Vito dobrze Tobie prawi,przede wszystkim uzupełnij wątek i radzę usunąć ten email z tyt jeśli to Twój prawdziwy.

Nie lej tego badziewia bo nic to nie da.

Lepiej idź gdzieś na pole i narwij worek pokrzywy,zagotuj ok 2kg pokrzywy w 1l wody.

Odstaw to na 24 h i podlej.

Kup melasę w sklepie zielarskim.

Dwie łyżki stołowe na litr wody.(melasa jest bogata w wit.B,mg,fe,p,k , jest 100% Bio a kosztuje ok 10pln za sloik 250ml.

Poprawi przy okazji smak i zapach.

Źródło Soft Secret's

Pozdro  i z fartem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+