Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Odmiana o słabym zapachu.


twu

Recommended Posts

Jk w temacie szukam jakiejś odmiany o słabym zapachu a jeszcze lepiej nietypowym dla konopi. Ogólnie roślinka ma iść na parapet w celach ozdobnych więc zależy mi również na "zbitej" budowie i długim czasie wzrostu/kwitnienia. Moc i plony średnio mnie intereują choć jak się zbierze jakieś 5g na pewno płakał nie będę ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Joka: okno od południa więc nie powinno się aż tak wyciągnąć jak piszesz. Lata temu miałem coś na parapecie ze strony południowej jakieś pestki z palenia i nawet zwarta, bujna budowa była. Raczej wolałbym omijać szerokim łukiem książkowe sativy, wiem że wyciąganie zależy w durzej mierze od ilości światła jednak nie chcę sobie utrudniać na siłę. Zresztą jak pisałem cel tylko ozdobny, jak coś wyjdzie wątpię bym nawet spróbował choć różnie może być ;)

Supreme: mógłbyś opisać bliżej zapach tzn nielicząc tego, że słaby przypomina skunka czy ma inny zapach? Kiedyś miałem ziółko co przy kwitniieniu ślicznie cytrusami pachniało, nawet i teraz bym się skusił tyle że z 4/5 nasion (nie pamiętam już czy 4 czy 5 było w paczce) wykiełkowało tylko jedno więc raczej wolałbym unikać greenhousa i nasion od niego.

Edytowane przez twu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+