Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Odmiana o słabym zapachu.


twu

Recommended Posts

Jk w temacie szukam jakiejś odmiany o słabym zapachu a jeszcze lepiej nietypowym dla konopi. Ogólnie roślinka ma iść na parapet w celach ozdobnych więc zależy mi również na "zbitej" budowie i długim czasie wzrostu/kwitnienia. Moc i plony średnio mnie intereują choć jak się zbierze jakieś 5g na pewno płakał nie będę ;)

Link to comment
Share on other sites

Joka: okno od południa więc nie powinno się aż tak wyciągnąć jak piszesz. Lata temu miałem coś na parapecie ze strony południowej jakieś pestki z palenia i nawet zwarta, bujna budowa była. Raczej wolałbym omijać szerokim łukiem książkowe sativy, wiem że wyciąganie zależy w durzej mierze od ilości światła jednak nie chcę sobie utrudniać na siłę. Zresztą jak pisałem cel tylko ozdobny, jak coś wyjdzie wątpię bym nawet spróbował choć różnie może być ;)

Supreme: mógłbyś opisać bliżej zapach tzn nielicząc tego, że słaby przypomina skunka czy ma inny zapach? Kiedyś miałem ziółko co przy kwitniieniu ślicznie cytrusami pachniało, nawet i teraz bym się skusił tyle że z 4/5 nasion (nie pamiętam już czy 4 czy 5 było w paczce) wykiełkowało tylko jedno więc raczej wolałbym unikać greenhousa i nasion od niego.

Link to comment
Share on other sites

No auto fajna opcja mogła by być. Jakie byście polecali o nietypowym/słabym zapachu? Od DF wolałbym co z klasycznym wyglądem, jak pisałem ma być w formie ozdoby, maskować nic nie musze.

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+