Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pomoc w stworzeniu GrowBoxa (90x120x200)


molesta94

Recommended Posts

 

Boxa tworzymy tak, aby był w stanie wytworzyć mi 12 krzaków o JAK NAJWIĘKSZEJ ilości MOCNEGO suszu.

W skrócie zależy mi na JAKOŚCI I ILOŚCI   

 

Witam,

zacznę może od tego, ze moja wiedza na temat budowy boxu jest znikoma.Wiec opisze Wam jak ja to widzę a Wasze wszelkie korekty błędów lub lepsze pomysły będą bardzo mile widziane!

WYMIARY BOXU i ILOŚĆ ROŚLIN

z założenia podstawa mojej skrzynki będzie miała 90cm szerokości, 120cm długości i 200cm wysokości.

Do boxu włożę 12 nasionek doniczka 30x30x40cm.

LAMPY

w zasadzie chyba tutaj potrzebuje Waszej pomocy najbardziej.

W grę wchodzą tylko PANELE LED!!!

Wg mojej skromnej wiedzy powinienem szukać panelu LED o mocy około 400-450W i 65 tys lumenów. Moje pytanie czy nie lepiej dla uzyskania lepszego oświetlenia zakupić 2 panele po 200W i je rozłożyć czy to zbędna strata funduszy?

Co do wentylacji, sprzętu do mierzenia ph gleby, temperatury i wilgotności czekam na Wasze rady, bo ja nie mam pojęcia który sprzęt jest NAJLEPSZY!  

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 Jezeli dobrze licze to wymiar masz na styk, 12 czyli bez lst i podobnych treningow, to mimo to wydaje mi sie ze bedzie im troche ciasno, nawilzacz mozna jeszcze dac na zewnatrz ale jak przyjdzie czas kwitnienia to i dobrze tej wilgoci nie wyciagniesz to mozesz miec lipe. Wracajac do ilosci miejsca jesli chcesz je tylko trzymac do ok 20-25 weg to i tak mam wrazenie ze nie doswietlisz donych partia co za tym idzie mniejszy plon z rosliny, no chyba ze defoliacja (mam nadzieje ze dobrze napisalem), co do tempy i wilgotnosci to chyba i 2 mierniki by sie przydaly na taka powierzchnie (ale to moje zdanie)

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+