Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Brak miejsca, co teraz?


Supreme

Recommended Posts

Cześć. Wrzuciłem dwie sezonówki do boxa, gdzie na roślinę przypada więcej niż te minimalne założenie 30x30 - ale niewiele, bo będzie gdzieś 30x35cm. Weg był ok. 3 tygodni, kilka dni więcej. Aktualnie są w fazie flo i się tak rozrosły, że jedna wchodzi na drugą, pełno liści przylega do ścian boxa, etc. Nie chcę pleśni, to raz, a dwa..., że przy takim buszu, ciężko będzie doświetlić wszystko. Popkorn wyrzuciłem, zostałe same "soczyste" szczyty. Większy box nie wchodzi w grę, bo nie chcę mi się i nie mam czasu, żeby robić coś nowego, a poza tym, jeżeli byłby dużo większy to oświetlenie też nie wyrobi - ledy. Pytanie brzmi, co mogę z tym zrobić, żeby było dobrze? Czy SCROG (którego nigdy nie robiłem) będzie jakimś rozwiązaniem? Trening tylko LST, żadnego fimu, toppingu nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Defo coś by pomogło, ale żeby było dobrze to musiałbym wywalić kupę liści, bo 4-5 sztuk nic nie zmieni. A nie wiem czy tak drastyczne posunięcie na tym etapie będzie dobrym pomysłem. Myślę, że to przetykanie pod siatką byłoby całkiem spoko opcją, ale powiedzcie mi, jak w takiej sytuacji potem podlewać roślinę? Bo doniczki z boxa już nie wyjmiesz, jak będziesz chciał przelać to podstawek wszystkiego też nie przyjmie, bo się wyleje. - Czyżby wtedy podlewanie po 300-500ml?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+