Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czy opłaca sie sadzić ?!


sandman118

Recommended Posts

Siema !

w życiu popełniłem tylko uprawy in-door tego roku był pierwszy out z automatami ale nie pokazałem go na forum bo jest straszna lipa z nimi, ale do sedna dostałem w prezecie 3 sativy kolejno 70 cm 60 cm i 45 cm ( nie wiem ile zyją ) nie dam zdj bo chyba każdy wie jak wyglada 70 cm sativa, pokazały tylko płeć  czy myślicie ze jak je dam teraz pod niebo bedzie coś z tego czy lepiej je przewegetować ( warto zwrócić uwage że to sativy) dziś mamy 09-08 jest sens?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siema, nie kwitną jeszcze bo widzę, pokazały tylko płeć. Nie wiem co to jest ale z pestek na pewno ze sklepu bo feminizowane niby są, mam lampy i sprzęt ale też mam spota z auto i można je tam dać tylko chodzi o to czy dojdzie mi to a w domu sativy trzymać to troche katorga. Również

Pozdrawiam PS. wiem że nie da sie określić czy dojdą, nie oczekuje odpowiedzi np TAK DOJDĄ W 100% WYSADZAJ  sęk w tym czy jest to opłacalne jeszcze wysadzac to na dwór jak jeszcze nie kwitnie ( podobno wysiane tydzien po wakacjach )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+