Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Diler Rura


GIBgibon

Recommended Posts

Witam
Mam pytanie ponieważ zawineli w moim mieście dila znaleźli u niego jakiś hasz. W toku sprawy wyszło ze sa jakieś zdjęcia na których jestem ja gdy wchodze i wychodzę  z jego klatki.
Zeznał że kupowałem u niego łącznie okola 2g.
Prosi mnie żebym potwierdził jego wersję, ale ja mam to chyba w dupie bo zdjęcia to tylko zdjęcia.  Co mi grozi jeśli się przyznam że kupiłem a Co jeśli się nie przyznam i powiem ze jestem tylko na zdjęciach koło klatki?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hmm.. ciężki temat koleś źle zrobił że wkręcił w to ciebie, najlepiej trzymać się od takich akcji i ludzi jak najdalej. Na ilu zdjęciach jesteś na jednym czy kilku, ile czasu i skąd sie znacie i czy jest więcej świadków w tej sprawie.. ewentualnie możesz odmówić (chyba bo to polska) składania wyjaśnień bo to nie twoja sprawa ale żebyś się nie zamienił ze świadka na oskarżonego bo tak też często bywa gdy nie chcesz się zbytnio angażować w sprawę. Możesz także powiedzieć że o niczym nie miałeś pojęcia i wpadłeś do niego coś "załatwić". Ale chyba scenariusz jest tylko jeden ty i on dostaniecie jakieś wyroki on za dilerke a na ciebie coś wymyślą nie ważne co i jak byś gadał. Pozostaje się modlić i bedzie wszystko dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Akcja jest taka że rzucał 15 lat bez przypału. Wiem od niego ze mam mieć wezwanie bo niby są zdj jak wchodzę do klatki i wychodzę. I tyle. Nikt mnie z niczym nie capnął tylko rura zeznala że brałem od niego. Nie będę się pucowal, taki mam plan. Ktoś coś jeszcze może poradzić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to jest jeden świadek na ciebie gdy dostaniesz wezwanie jako podejrzany lub świadek prawdopodobnie wyjdziesz oskarżony lub w najlepszym wypadku pouczony. Jakim cudem akurat ty przecież do klatki wchodzi sporo osób chyba że mieszkasz w małym miasteczku i skąd by znał twoje imie i nazwisko, możliwe że lokalna policja już ciebie kojarzy do tego dochodzi opinia środowiska o tobie. Wątpię że będziesz maił jakikolwiek wpływ na werdykt sądu lub prokuratury bez dobrego prawnika, tyle dobrego że nic przy tobie nie znaleźli. Po za tym handel w Polsce jest nielegalny i trzeba się z tym liczyć.

Edytowane przez sich
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A co to w dzisiejszych czasach nie można wejść do klatki? A od kiedy zdjęcie jest dowodem w sprawie? Co to za wielki gangster był że fotografa niby wynajęli ?

Prosta zasadna, nie złapali Cie na niczym, pilnuj się teraz, nawet gdyby coś w Twoim kierunku robili bądź tzw." czysty" a gdy złapią Ciebie nic nie mając, nie mają podstaw, a drugi raz jak Cie złapią i nic nie znajdą to już jest nękanie więc moja rada, pilnuj się teraz przez jakiś czas.

Złota zasada jak Cie złapią za rękę to mów że to nie Twoja, nie ma dowodu na to wiec do niczego się nie przyznawaj.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na takie słowa czekałem Amba ;). Co to zdjęcia?  Żaden dowód..byłem w klatce się ochlodzic ;). A poważnie..to palę z 15 lat i nigdy nic..nigdy przypału,nie kojarzą mnie w mieście,nie łączą z dilami. Tylko że ten zeznał że brałem..ba, chce żebym zeznał to co on chce,że brałem,bo jestem na zdj i znamy się z 25 lat. Mogę z czystym sumieniem zaprzeczyć?   " panie mam dziecko na utrzymaniu, nie stać mnie na to " ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+