Skocz do zawartości
thc-thc

grower

budowa w planach


zorbas

Recommended Posts

Siemanko, w wiec moje mozliwosci:

box: B1- 28x56x57(przekatna podlogi 63) albo B2- 32x35x64 (p.p. 47)

swiatlo: HORTOSOL CFL 150w 6400k i 2700k. 10000 lm, 67 lm/W. srednica lamp 13cm x dlugosc 37cm

i moje pytania,

1. jaki wentylator i filtr bo mam zamiar puscici AutoF?

2. ktory box wybrac i czy boxy nie sa za male, nie chce zmarnowac potencjalu tych lamp, co proponujecie?

By pokazac ze nie jestem az taki ciemny i jedynie potrzebuje porady doswiadczonych botanikow pozwole sobie dodac iz kalkulator na B1 pokazuje 8000 lm a na B2 5500 lm wiec chyba lepiej B1 i bedzie mozna sprobowac 2 pokrzywy wsadzic (ktos sie ze mna zgadza?). Potrzebuje pomocy z filtrem i wentylatorem, nie chce zmarnowac pieniedzy a pozniej kombinowac na sile!

Dzieku z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiadomo, że im więcej przestrzeni tym lepiej - więcej swobody. Wysokość dupy nie urwa i jest nisko - jak odejmiesz wysokość donic, lamp - to Ci zostanie niewiele miejsca, nawet przy treningu lst będzie mało - chyba, że się szarpniesz na jakieś niskie odmiany "pokrzyw" - nie z opisu producenta, a od ludzi, którzy sadzili i do tego mały litraż donic - z 3l na pokrzywę.

 

Jak nie masz hajsu to możesz polecieć na wentylach komputerowych - sprawdzony patent i tani, a jak chcesz bardziej pro to jakieś kanałowy.  Chociaż tam jest tak ciasno, że te komputerowe to będą optymalnym rozwiązaniem. Do tego filtr - jakiegoś hendmejda możesz zrobić - na necie pełno poradników i tyle. Chociaż jak masz trochę dyskrecji i zapaszku trochę może się wydobywać, to jest szansa, że się uda bez.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam swiatlo 2700 x2 i 6400 x2,

-2 zarowki nie becie za cieplo? moze 1 wystarczy?

- jesli chodzi o nasiona, jak szybko trzeba je uzyc zeby sie nie zmarnowaly?

 tak modlisze :), nie chcialem kupowac kolejnego swiatla i tracic miejsca w pokoju ktorego i tak mam malo :), jestem zwolennikiem ze: jak sie nie zapytam to sie nie dowiem :)

Edytowane przez zorbas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+