Skocz do zawartości
thc-thc

grower

400W HPS 7 x MOBBY DICK 1 x WHITE WIDOW


Rolnik Yoda

Recommended Posts

Witam Panowie. 

Nie wiem o co chodzi ale mi na 2 stronie się coś wiesza i nie widzę całego growloga, natomiast widze ostatni post z 5 czerwca. Proszę administracje o pomoc.

 

Dzień 48 od przełączenia czyli jakiś 38 od pierwszych preflowerów. 

Moby kwitną 50-60 dni i zastanawiam się czy to się liczy od preflowerów czy od przełączenia?

Na chwilę obecną nie widać już żeby jakoś znacząco puchły i nie wiem czy podlać orgatrexem i dodać bactera czy nie?

Grubo się zastanawiam nad oberwaniem wiatraków bo dolne partie są słabo doświetlone?

A teraz oglądajcie i piszcie bo mam zonka:)

IMG_7847.JPG

 

IMG_7846.JPG

 

IMG_7845.JPG

 

IMG_7844.JPG

 

IMG_7843.JPG

 

IMG_7842.JPG

 

 

IMG_7841.JPG

IMG_7840.JPG

IMG_7839.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sprawą się zajmujemy, starsze posty niż 15 czerwca powinny zostać przywrócone.

Roślinki eleganckie :big-joint:

Cytuj

Moby kwitną 50-60 dni i zastanawiam się czy to się liczy od preflowerów czy od przełączenia?

powinno się od pierwszych preflowerów, ale przeważnie każdy liczy od przełączenia. 

Cytuj

Na chwilę obecną nie widać już żeby jakoś znacząco puchły i nie wiem czy podlać orgatrexem i dodać bactera czy nie?

można

Cytuj

Grubo się zastanawiam nad oberwaniem wiatraków bo dolne partie są słabo doświetlone?

Zrób sobie test, w połowie roślin oberwij w drugiej nie, zobaczysz na wadze czy będzie różnica

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+