Skocz do zawartości
thc-thc

grower

400W HPS 7 x MOBBY DICK 1 x WHITE WIDOW


Rolnik Yoda

Recommended Posts

Witam wszystkich po dłuższej przewie.

Czuje moc w kościach więc zaczynamy:)

 

 

Nasiona: 7x Mobby Dick Dinafem i 1x White Widow ( nie pamiętam skąd) 
Oświetlenie: 400W HPS Lumatek DIM, 400W Lumatek Dual 
Fotoperiod: 12/1 
Box: 70X120X200 Własne rękodzieło:)
Podłoże: Biobizz Light-Mix 100% Organiczna Ziemia Kwiatowa
Donice: 11L
Nawozy: BioTabs Zestaw startowy + 6szt. Biotabs + Biotabs Startrex + Boom Boom Spary 5ml
Wentylacja: Wentylator Kanałowy 2 Biegi Fi 100MM 145/187M3/H, + Filtr z Can mieszający chyba 5W ale daję radę.
Dodatkowe info: Boost Buddy, Miernik wilgotności i temperatury, Grzejnik 800W i kontroler temperatury do niego. Dokupiłem Wentylator Pk 220-360 i SMSCOM Smart ale to jeszcze jest w pudle bo nie ma potrzeby zakładać ze względu na temperaturę.
 
DZIEŃ : 1. Weg. 
 
Moje maleństwa mają 7 dni od momentu wyskoczenia z gleby. Dzisiaj je przesadziłem do docelowych więc dzisiejszy dzień liczę jako start. 
 
Dostały zestaw z BioTabsa, do Bactrexa dodałem tak jak na ulotce 5ml Orgatrexa tylko nie wiem czy to dobrze bo na filmiku z znanej nam strony gość dawał samego bactrexa. 
 
Jedna z panienek Moby Dick szcześciara wyskoczyła z pestki z trzema listkami i lecą kolejne 1 też 3:) hehe 
 
A tera Pytanko: kiedy prysnąć Boom Boomem?
 
Zdjęcia na dniach, dzisiaj założyłem grow aby trzymać się terminów  :trawka:
 
Wilgotność niska do 30% ale nie ma miejsca gdzie upchać nawilżacz wstawiłem tylko kilka butelek zobaczymy jutro.
Temperatura 24-28 dzień, 22-26 noc. 
 
Zapraszam serdecznie growerów do kometowania. 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję Panowie, że mnie wspieracie.

 

Toksyna nie wiem czy będę robić trening bo nie mam dużego doświadczenia wolał bym je puścić wolno, choć sami zobaczycie że dużo miejsca im nie dałem i aż się prosi o SOG. 

 

Teraz zapraszam do ogrodu:) 

 

DZIEŃ 2 weg. 12/1

 

Gwiazdy przyjechały. Maroc pójdzie na OUT, może też zrobię relację. 

 

 

gallery_42120_1705_437150.jpg

 

Wszystkie w komplecie. 

 

gallery_42120_1705_1107229.jpg

 

Moby Dick nr1. Ponumerowałem je z siłą jaką wyskoczyły z pestek. Konieczyna wskoczyła na miejsce niewypału.

 

gallery_42120_1705_508412.jpg

 

 

Wspomniana wcześniej konieczyna, która wyskoczyła z 3 listkami i kolejne też ma 3:) 

 

gallery_42120_1705_674279.jpg

 

 

A tu Pestki z Ganja Farmer, które nie poszły w tym gro ale też znajdę dla nich chwile 

 

gallery_42120_1705_129024.jpg

 

Reszta zdjęć w galerii. 

 

Jeżeli stwierdzicie, że za dużo ich tam to może zdecyduję się na trening ale jaki? Pisać, podpowiadać i niech moc czuwa nad nimi:) :):)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zasiadam i obserwuję :) Zapowiada się ciekawie a co do treningu i jak mówisz małego doświadczenia to kto nie ryzykuje ten szampana nie pije ;) Jak już zaczniesz to później idzie. Pamiętaj, że nie jesteś sam i koledzy chętnie pomogą jak co :) Z fartem do mety i niech moc będzie z tobą  :yoda:  :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+