Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

2x300w cfl /300w led 3x bublelicus 3x liberty haze


Amel

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zapomnialem dodac,dzieki Toksyna.

3x Auto  bubblelicious 83dni.nie wiem ile kwitna ale nie zaczely predko po 3-4 tyg.a jak juz zakwitnely to poczatkowy etap szedl wolno tak ze sezony podciagly chyba.wiec mysle kwitna 55 dni ale to by bylo duzo za duzo patrzac na jej rozmiary.producent mowi o 6do8 tygodni.

3x liberty haze 80dni ... 35 dni od przelaczenia na 12/12 i juz na nastepny dzien czy tam 2 widzialem ze kwitnie rozmiar topa przypomina rozmiary sasiadek bubblelicious(i tu tak samo producent mowi o 8tyg.)

Podlewam wszystkie tak samo 4.5l wody z biocanna flo,boost, 100% dawki i taki sam oprysk i taki system jest od 3podlan i wyglada jak by to lubialy.wczesniej co nastepne podlanie byla sama woda i za kazdym razem szczyty jasnialy a liscie dolnie zolkly(woda sklepowa 6.2ph). 

Temperatura i wilgoc zmienna u mnie a wyglada to mniej wiecej tak:

Temperatura zalezy od dnia(nocy)28.5-30.8 z tym ze zeszly tydzien dalem centymetr lampe w dol i mialem 32 przez pierwsze 3h potem slablo do 29.5-30na koniec dnia.teraz od piatku juz maja 28-29 

1dzien po podlaniu Wilgotność ok 47%

2dzien 40%

3dzien 35%

Czasem sie to tez zmienia i dochodzi kolejny dzien wtedy wiglgotnosc jest wieksza.

Ale same liscie wygladaja na takie suche czasem.

 

Edytowane przez Amel
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam muszę się was poradzić od tygodnia jakoś większego wzrostu nie widzialem i nie wiem czy już kończyć jak wiadomo mam problemy od poczatku i nie wiem czy jest sens czekać co myślicie? Dodam jutro może dziś więcej zdjęć.

rps20160719_220720.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+