Skocz do zawartości
thc-thc

darmowe nasiona marihuany

White Widow + Royal Dwarf auto fem


Recommended Posts

Dzień dobry,

 

Mam problem z tymi roślinami, mianowicie to ich 19 dzień życia, zatrzymały się w pewnym okresie w rozwoju.

 

cykl 20/4

 

Oświetlenie 4x1520lm, od 3 dni dorzuciłem starą philips tornado i 13W 1500lm - łącznie ok 9000lm

 

Wymiary boxa - wysokość 80cm szerokość 35 długość 35

 

Warunki

początkowo wilgotność bardzo niska 30% temp 33C, od paru dni utrzymuje się ciągle - wilgotność 60% temp 20C, bez światła 4h, wtedy 13C, wilgotność 65%

 

Roślina ma bardzo wilgotno podlana po 5 dniach wodą z ph 6,5 + biogrow

 

Pytanie czy warto marnować światło i utrzymywać te rośliny ?

 

White Widow

gallery_43863_1656_194191.jpg

 

gallery_43863_1656_194191.jpg

 

 

Royal Dwarf

 

gallery_43863_1656_327470.jpg
 

gallery_43863_1656_261434.jpg

 

 

Ogólny widok

 

gallery_43863_1656_148958.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może mają za zimno[też miałem  niską temp, odkąd to zmieniłem zauważyłem różnicę], może zbita ziemia[mokra ziemia, i korzenie nie mają jak się rozwijać], a może rozbudowują korzeń.

 

Oczywiście.. Warto je jeszcze chwilę przytrzymać.

 

Masz wiatrak wtłaczający powietrze i otwór wylotowy?

Jeśli tak to włącz wlotowy żeby chodził np. 15min/ 45min przerwy[ja tak ustawiłem], a mieszający może narazie wyłącz bo roślinki małe i wieje na nie zimne powietrze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może mają za zimno[też miałem  niską temp, odkąd to zmieniłem zauważyłem różnicę], może zbita ziemia[mokra ziemia, i korzenie nie mają jak się rozwijać], a może rozbudowują korzeń.

 

Oczywiście.. Warto je jeszcze chwilę przytrzymać.

 

Masz wiatrak wtłaczający powietrze i otwór wylotowy?

Jeśli tak to włącz wlotowy żeby chodził np. 15min/ 45min przerwy[ja tak ustawiłem], a mieszający może narazie wyłącz bo roślinki małe i wieje na nie zimne powietrze.

 

Dzięki za podpowiedzi.

 

 

Rośliny od żarówek oddziela szyba. Są dwa otwory na dole 8cm x 8cm. Na górze jest wentylator wyciągający 10cm x 10 cm i jeden wentylator 8cm x 8 cm skierowany w żarówki (by je chłodzić) który nagrzane powietrze wypycha w stronę tego wentylatora wylotowego.

 

Doniczkę pogniotłem lekko, ziemia jest wilgotna (bardzo) roślina ma tak od początku. Stało się tak ponieważ spryskiwaczem nawilżałem keramzyt. Dodatkowo szmatki które nawilżają powietrze przez parę dni leżały na ziemi (do samej rośliny) co nawilżało ziemię.

 

Teraz wyłączyłem wentylator mieszając (temperatura powinna podskoczyć) a dwa wentylatory która są za szybą oddzielającą rośliny wyłączą się na 4h razem z pięcioma żarówkami. Na te 4h będzie chodziła jedna żarówka 13W 1500lm która będzie podtrzymywała temperaturę przyjazną roślinom (bez skoków z 20C do 12-13C)

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzięki za poradę. Potrzymam dalej, zobaczymy co z tego wyniknie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Roslina jest przelana... Nie moz me miec caly czas mokro. Zabim podlejesz nastepny raz poczekaj az porzadnie wyschnie ziemia i wypierdol ten kermazyt...

Ten white widow to automat?

 

Tak White Widow i obok Royal Dwarf to automaty. Keramzyt zabrałem teraz jest goła ziemia. Niedługo dowiem się jak sobie radzą rośliny. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+