Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Klony na OUT, w boxie z AF na pestki.


PisiontyWieśław

Recommended Posts

Witam, na sezon 2k16 potrzebuję ze 100-200 klonów Maroca z wyselekcjonowanym fenotypem, który dochodzi 20 sierpnia w PL. Mam kilka pestek tego otóż Maroca. Plan mam taki że wrzucę te pestki w donice i koło AF postawię w boxie ze światłem 24/7. Oczywiście FIM/TOPING i zacznę ciąć klony, klony do kubków 200ml z wodą żeby korzenie powstały, teraz pytanie do was. Klony z tego co wiem nie mogą mieć intensywnego światła a u mnie w boxie 1200w świeci. Jak to rozegrać mądrze bo nie mam miejsca ani możliwości na kupno nowego oświetlenia dodatkowo. Czy jak kubki z ukorzeniającymi się klonami postawię w odległości 110cm od 600w HPS to klon normalnie się ukorzeni? Czy lepiej wziąć karton i sufit zrobić z mocno matowej folii i tak postawić w odległości 110cm od HPS ew. jaka minimalna odległość ukorzeniającego się klona od 600tki jest dopuszczalna żeby nic mu się nie po*********o? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na pierwsze dni musisz mieć "inkubator". Cokolwiek np. akwarium, wiadro z naciągniętą folią przeźroczystą,. - co sobie tam wymyślisz. Chodzi o to żeby wilgotność utrzymywać na maksymalnym poziomie. Po kilku dniach stopniowo odsłaniać, dawać dostęp świeżego powietrza żeby wilgotność z czasem obniżać.

 

Nowe oświetlenie? Zwykła pospolita CFL albo LED to żaden wydatek. Klony powinno trzymać się pod cool light spectrum. Klony nie mogą mieć zbyt mocnego światła.

 

Pytasz czy uda się pod HPS? Może się udać ale odradzam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+