Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kolor szypułki u sadzonki


zasobnik

Recommended Posts

Witam wszystkich ponownie. Jako że zapasy zimowe sie skonczyły postanowiłem rozpocząć nowy grow. 

Posiadałem kilka nasion Bluee Cheese które jakimś cudem znalazły się w zbiorach z outa i jednego big devila auto który został się też z zeszłego roku.

Próbowałem kiełkować nasiona z krzaka chyba było ich około 6 i każde gniło albo tylko pękało a potem gniło. Jednemu udało się wypuścić mały kiełek i od razu poszedł do ziemi i o dziwo wyszedł na powierzchnie w wielkich trudach... Ale to w sumie nie ważne... Myśle że i tak nic z tego nie będzie.

Bardziej interesuje mnie Big Devil Auto który po leżakowaniu około 5 dni na waciku pękł i również od razu do ziemi (biobizz)

Po około 2 dniach wyszedł na powierzchnię i wyglądał bardzo ładnie i miał ładny jasnozielony kolor. 

Wsadziłem go od razu do mini-boxa lodówki pod światło. I w tym miejscu podam parę danych

Box to lodówka 50x60x60 użyję go tylko na czas weg albo nawet krócej. Jestem w trakcie montowania większej lodówy :)

Oświetlenie w tej małej lodówce to 2 energooszczędne żarówki typu philips tornado obie po około 24W

Zamontowałem narazie jeden wiatrak na wylocie 12v 100mm - taki komputerowy 

Wlot zostawiłem pasywny i ustawiłem przy nim nawilżacz

Temperatura w dzien około 24-26 w nocy 18-19

Wilgotność 60-70%

Dzisiaj jak tylko wróciłem z pracy zauważyłem że łodyga zmieniła kolor na taki fioletowawy i że nie za specjalnie urosła... 

Czy mam już znowu zacząć się martwić od samego początku?

Podkreślę że startowałem już z indoorem 3x i zawsze było coś nie tak. Rośliny wolno rosły a gdy tylko zaczynały kwitnąć zaczynały usychać i zółknąć... Było to w innym miejscu i innej szafie ale na tej samej ziemi biobizza.

Proszę o opinie....

 

20160209 170151

20160209 170146

20160209 170141

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

byłem, porobiłem dziur, ale sądząc po wyglądzie i szeleście kubka w środku przy lekkim przyciśnięciugo,  stwierdzam, że bardziej mają sucho niż mokro :)

Więc jeśli te czerwone badyle są problemem, to tkwi on w czymś innym... zawsze ten start mam taki cięzki... oby nie tym razem!!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+