Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

RSO białaczka limfoblastyczna szybkie i duże plony?


Łowca Kurdli

Recommended Posts

Witam

 

Jako że jestem nowy chciałem się przywitać co też czynię  :elo:

 

Przebywając w szpitalu człowiek ma dużo czasu, czyta praktycznie wszystko co mu w ręce i na ekran wpadnie, a wpadł między innymi temat RSO.

Mniej więcej wiem o co chodzi z samym olejem ale już z samą uprawą to jak skok w nieznaną wodę, praktycznie od dwóch tygodni nie robię nic innego jak przeglądam forum i zgłębiam wiedzę tutaj uzyskaną (thx wszystkim dzielącym się swoją wiedzą).

 

Nawiązują do tematu który założyłem moje pytanie, jaką odmianę użyć by było w miarę szybko i dużo (wiem brzmi to śmiesznie w ustach laika ale Panowie nie mam czasu na eksperymenty)

Mam zamiar kupić boxa 1x1x2 lub max 1.2x1.2x2 i system nawadniania Autopot z doniczkami 15l nad oświetleniem jeszcze się zastanawiam czy wchodzić w led'y czy HPS?

 

Ile max doniczek upcham w takim box'ie 1x1, myślałem o sześciu może siedmiu?

 

Tyle chyba na początek, zapewne pytań będzie dużo więcej :)

Pozdrawiam

X

 

PS. jeśli ktoś miał styczność z olejem RSO w leczeniu nowotworów krwi to przyjmę każdą sugestię, poradę itp.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Warto szukać tego co ma dużo CBD (a raczej CBD 1:1 THC) i jeśli szybko no to tylko automaty. Nie podam konkretnych odmian, bo są tu tacy, którzy lepiej wiedzą. Do boxa 1x1 wrzuciłbym 16 doniczek z automatami. Zrobiłbym pierwszy sort i zacząłbym terapię olejkiem, a w międzyczasie niech rośnie następna porcja leku. Chyba, że ktoś woli zostać przy autopocie i doniczkach 15l. WSZYSTKO TYLKO TAM GDZIE TO LEGALNE!!! (Holandia, Czechy, Hiszpania) W Polsce to nielegalne, więc odpada.

 

Światło 600W MH na wega (wzrost) i HPS na flo (kwitnienie).

 

Jeśli jeszcze tego nie sprawdzałeś to polecam Ci te dwa linki:

 

Olejek Konopny- łzy Feniksa, Hemp Oil - Phoenix Tears by Rick Simpson

 

 

Pozdrawiam! Na pewno znajdą się tu tacy, którzy Ci pomogą :)

 

PS: Jestem laikiem, więc sorry jak kogoś zirytuje moje "wymądrzanie", szczególnie jeśli widział moje wcześniejsze tematy i posty. Jednak chyba nie palnąłem żadnego głupstwa. Chcę pomóc. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ważna rzecz żeby stosować tylko nawozy organiczne. Pewnie powtórzę już kogoś ale BioTabs rules :) Co do odmian... Typowy RSO wg. Ricka Simpsona jest bardzo bogaty w THC. Rick bazował właśnie na THC i było to skuteczne. Nie znaczy to, że CBD jest nieskuteczne. Po prostu w tych czasach ten kanabinoid był jeszcze nieznany. Możesz zmieszać kilka odmian. Polecam przeczytać protokół Ricka Simpsona http://medycznyolej.org/olej-cbd-rso-bayer/ morze ważnych informacji. Przy wyborze odmian może pomoże ci to zestawienie http://trawka.org/topic/34965-jaka-odmiana-ma-najwiecej-cdb-a-jaka-thc/

 

Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Taka postawa przywraca nadzieję w Ludzi !!!

Szczerze byłem wzruszony i do dzisiaj za gardło skurcz mnie łapie jak któregoś poranka otrzymałem prywatną wiadomość o treści i tutaj jej najważniejszy punkt:

"Chciałbym podarować twojemu synowi 10 ml oleju RSO. Na początek, póki nie zrobisz swojego."

 

Kolega całkiem bezinteresownie przekazał synowi RSO, w tym miejscu chciałem mu jeszcze raz bardzo podziękować !!!

Młody od dwóch dni bierze olej, mogę tylko powiedzieć że jest najwyższej jakości i kolega zrobił kawał doskonałej roboty.

Jak na razie bardzo dobrze go toleruje i powoli będziemy zwiększali dawkę.

 

Jeśli kolega wyrazi zgodę to podam jego nic jakiego używa na forum, by wszyscy wiedzieli jakiego fajnego gościa mamy na forum.

 

Dla kolegi wielki BUCH 100 lat w dobrym zdrowi i wszystkiego najlepszego dla jego najbliższych. :zjarany:  :zjarany:  :zjarany: 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+