Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Bronisław Opałko przed sądem w Kielcach przyznał się do uprawiania konopi


przezorny

Recommended Posts

Fakt, o polityce w zasadzie szkoda rozmawiać, ale..

Sam poszedłem na wybory, bo uważam, że jest to obowiązek i frekwencja jest ważna i myślę, że gdyby była wysoka to te zapierdziałe dziady ze średniowiecza (Bezprawie i Niesprawiedliwość) nie doszliby do władzy, oddałem taki głos by nikomu z głównych graczy nie dał przewagi. A w temacie gorszego sortu to bez urazy, ale właśnie ich i ich elektorat uważam za gorszy sort - ludzie niesamowicie stereotypowi, o zabetonowanych i błędnych, staroświeckich poglądach.

I akurat na naszym forum o takiej tematyce jest to dość istotne, że oni rządzą, bo poprostu to są przypałowcy i będą ganiać growerów, tak sądzę..

No ale czy marihuana jest z konopii to ja nie wiem.. ;-)

 

A propo sedna czyli pana Opałko to z jednej strony bardzo dobrze, że taki człowiek poblicznie mówi jak jest, że woli mieć swoje, że używa tego w zasadzie jak i my ;) - wszystko dla ludzi, ale z drugiej strony to szkoda faceta, że musi się włuczyć po sądach no i wogóle ta otoczka przypału.. nikt tego nie chce przecież.. Smutny kraj, kiedy to się kur#a zmieni..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Osobiście przestałem uprawiać politykę ok 4 lat temu, aczkolwiek swoje trzy grosze też muszę tu wsadzić.

 

Zacznę od Pana Opałko.

 

Faktem przykrym jest to,że żaden z obywateli w naszym Pięknym kraju nie może dobrowolnie korzystać z narzuconego nam systemu jakim demokracja, bo jak inaczej nazwać fakt,że ustrój nam pozwala utopić się w wódce i narkotykach serwowanych w 90% reklamach a nie pozwala nam korzystać z tego czego człowiek sam nie wymyślił tylko stworzyła to natura. Dla mnie osobiście MJ to PALEC BOŻY ale na ten temat by dni mi nie starczyło aby wytłumaczyć czemu tak sądzę.

 

 Wracając do sedna ,czyli Opałki.

 

Chłop ma po prostu przejebane i tyle. Osobiście nie chciałbym być także w skórze sędziego orzekającego sentencję. Pomyślcie o tym z perspektywy społecznego odbioru sprawy.

 

Jakiego wyroku sąd nie wyda będzie on niesprawiedliwy.

Niesprawiedliwy w stosunku do Opałki jeśli zostanie skazany czego żąda prokurator,za to ,że chłop chciał się leczyć, a jako osoba chora wedle naszej konstytucji przysługuje mu prawo do darmowego leczenia.

 

Niesprawiedliwy także będzie jeśli sąd orzeknie o niskiej szkodliwości społecznej popełnionego czynu, gdyż byłby to już pewnego rodzaju precedens, że Państwo stawia w "lepszym świetle" celebrytów i nie karze  ich jak każdego innego obywatela .

Warto też zastanowić się i nad tym aspektem.

 

"Politykierować" może każdy z nas a nawet myślę ,że od czasu do czasu powinien i to głośno.

Prosiłbym tylko o używanie faktów, nie stwierdzeń właśnie stereotypowych obrażając PISowców,że to ciemnogród bądź POwców ,że to lemingi.

Jedni i drudzy mają swoje racje i powinniśmy je przyjąć do świadomości . To że ktoś myśli inaczej niż ja wcale nie musi oznaczać ,że jest gorszy.

 

Prosiłbym także o szersze postrzeganie tego jak ukierunkowują nas media, czyli ich tok myślenia narzucony w programach publicystycznych. WŁAŚNIE W TYM MIEJSCU JEST KOMPLETNY BRAK PLURALIZMU!!.

 

Media jakie by one nie były powinny pokazywać tylko suche fakty bez dorabiania żadnych dziwnych teorii bądź wręcz jak ostatnio ideologi.

 

Dla mnie osobiście nie ma znaczenia kto,rządzi naszym krajem, bo jedni trzymają rękę w Duuuupie po łokieć Pani Merkel a drudzy Obamie, więc i jedni i drudzy to sprzedajne świnie. 

 

Zastanówcie się teraz tylko nad jednym pytaniem.

 

Która partia zrobiła cokolwiek aby chociaż podać ludziom niezbite fakty na temat MJ. Ani jedni ani drudzy nie są w stanie nawet podać kilku merytorycznych przykładów złego bądź dobrego wpływu MJ na nasze życie.

Właśnie w tym miejscu przydały by się rzeczowe merytoryczne media, które stworzyłyby konkretną otwartą dyskusję na ten temat.

 

Do póki wszyscy biorą dobry hajs od koncernów farmaceutycznych za dezinformację oraz totalny chaos w kontekście MJ do póty będziemy żyli w tym zgniłym tworze zwanym demokracją ciesząc się,że nie rządzi nami jakiś świrnięty dyktator.

 

Bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiali, choćby na tym forum . Po to tu jesteśmy aby czerpać wiedzę i przyjemność z przepotężnej Ganji.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów i wierzę ,że MY nie staniemy się takimi pomiotami jak te hieny z wiejskiej bo jeśli tak to całe to forum oraz nasza ogromna cudowna społeczność w nim nie ma zupełnie żadnego sensu.

 

Kochajcie innych , nawet tych mniej mądrych od nas i uczcie ich bycia lepszymi bo czyż nie ma nic piękniejszego od bycia lepszym....   Niech każdy odpowie sobie sam.

 

Dziś bądź lepszy niż wczoraj, jutro bądź lepszy niż dziś. :peace: :peace: :peace: :peace:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

http://wiadomosci.onet.pl/kielce/bronislaw-opalko-skazany-na-kare-wiezienia-w-zawieszeniu/n43g8z

 

Zawiasy wszyscy dostali.

Czego by nie mówić, prawo jest prawem nie ważne czy sprawiedliwe czy nie. 

Jeżeli się je łamie, trzeba liczyć się z konsekwencjami i patrząc przez pryzmat polskiego ustawodawsta, wyrok jest sprawiedliwy i rozsądny. Niestety.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+