Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 96W | White Russian Auto


seba4240

Recommended Posts

Dzień 68. Sorki, ze tak długo ale jakoś tak wyszło ze nie miałem czasu. Dużo się nie zmienia podobnie jak trichomy ale zauważyłem ze z jednej stronie jest więcej brązowych a drugiej prawie wcale. Ostatnio jeden szczyt mnie pokusił :) jutro dam jej czystej wody bez jakiego kolwiek obniżania i nawozów.

gallery_42442_1520_594766.jpg

gallery_42442_1520_1576110.jpggallery_42442_1520_61742.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sorki juz poprawione wczoraj policzyłem dzien ale jak wstawiłem to wyleciało z głowy. Tez tak stwierdziłem, ze nie ma co się przejmować. Na razie trichomy około 15 %może gora 20 brązowych. W tym jak patrzyłem nie które topy mają same mleczne a nie które z góry dużo brązowych ,a poniżej juz same mleczne.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolor tego szczytu to normalka przy koncowce niektore rosliny tak reaguja ze barwia krawedzie na fioletowo purpurowy kolor to znak ze juz blizej niz dalej.Flaszuj i jak obezchnie sama woda do scinki.

Powiem Ci Smaku , żę WR 'ek już miałem kilka sztuk i nigdy mi się nie zdarzył taki szczyt. Być może tu się trafił z takim feno pod koniec flo. Albo się czerwieni do aparatu :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sorki juz poprawione wczoraj policzyłem dzien ale jak wstawiłem to wyleciało z głowy. Tez tak stwierdziłem, ze nie ma co się przejmować. Na razie trichomy około 15 %może gora 20 brązowych. W tym jak patrzyłem nie które topy mają same mleczne a nie które z góry dużo brązowych ,a poniżej juz same mleczne.

Jak nie chcesz mega kanapowej zamooły to już tni :)
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak czy siak dostała dzisiaj wodę. Jeszcze coś tam tyje, a jak mowie nie które topy praktycznie 0 brązowych mleczne i chyba nie tylko ale nie jestem tego stwierdzić słaby mikroskop. A po za tym zbytnio nie mam czasu i trochę mi nawet się nie chce, jakoś może na weekendzie ale jeszcze to stwierdze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+