Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nowa uprawa nowy problem


zasobnik

Recommended Posts

Donice mają wymiar 30x30 wysokość jakieś 35cm. Narazie najwięcej wlałem raz 250 ml wody bardzo powoli i nic nie wydostawało się na podstawek. Ziemia z wierzchu na głębokość około 5-7cm jest sucha jak pieprz. Ale waga donicy duża więc musi trzymać wodę czy też wilgoć na dole donicy. Dziury są 4 na spodzie oryginalne nic więcej nie wierciłem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

 

 jeśli chcesz sprobuj zrobic test, wyciagajac panne razem z ziemia, czy przypadkiem nie gnije od podstaw.. narobisz jej troche stresu, ale bedziesz mial 100% pewnosc, ja bym tak zrobil.

 

 

Jedna z dwóch roślinek czyli no name wogóle prawie nie rośnie więc mogę tak zrobić. Jej już nic nie zaszkodzi. :)

Cola Berry się zbiera i nowe listki wyrastają bardzo powoli ale przynajmniej już ładne zielone.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jestem po operacji,ale zdjęć nie zrobiłem :P Brudne ręce miałem :)

No name został przesadzony do tej samej ziemi dobrze spulchnionej łapami z dodatkiem perlitu (Biobizz All Mix). Nie było w sumie nic mokrego na spodzie, ale nie było też korzeni :D Bardzo słabo się ukorzenił. 

Cola Berry miała tylko dobrze wygniecioną donice i dosypane ziemi po liście. Nic więcej z nią nie kombinowałem bo już nawet zaczęła pachnieć :)

Podlałem po 150 ml wody z minimalną dawką biogrow -  0.2ml na 300 ml wody, w razie gdyby była głodna bo o przenawożeniu nie ma mowy. Do tej pory dostała tylko raz 1/3 dawki biogrow

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zalej sobie butelkę wody 1,5l/1ml Biogrow'u, dawka to chyba 2ml/1l więc nie przesadzisz, a dasz jej delikatnie wartości.

Masz taką fajną kartkę dawkowania? Jeśli nie to zrobie zdjęcie dzisiaj i zamieszcze tutaj.

 

Kolego, nie rozumiem w jakim celu miał bym rozrabić 1,5 litra wody skoro podlewam 100-150 ml na roślinę?

Co to za różnica czy dam 1ml na litr wody czy 0,1ml na 100ml wody???? 

Resztę z tego litra mam wylać do kibla czy czekać aż zacznie coś rosnąć w tej wodzie? 

Bo na pewno nie podlał bym rośliny wodą z dodanym biobizem która stała tak przez tydzień

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mówie o łatwości.. nie rozumiem Twojego strachu, co się niby ma stać z nawozem jak złączysz go z woda i zostawisz na tydzień czasu? a 0.2ml/300ml to nie jest minimalna, 2ml/1l to jest minimalna, jak sobie przeliczysz wyjdzie Ci jednak troche wiecej.. no ale co ja tam wiem. Poza tym tekst ze cos zacznie rosnac w tej wodzie jak to jest nawoz, miazdzy :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+