Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

problemy z liśćmi w 33 dniowym plancie ;)


Guest

Recommended Posts

Witam mam problem z moim jedynym pomidorkiem , jest on jeden dlatego prosił bym o szybką reakcję , żeby jak najmniej ucierpiał , bo nie mogę sobie pozwolić na 2 planty ;) 
Na zdjęciach na czerwono (poza 1 zdjęciem ) są pozaznaczane problemy , od 2-3 dni zżółkły mi 2 najniższe liście , na początku myślałem że to przez to że się jeden z nich złamał , teraz już nie wiem , pojawiły się też dziwne przebarwienia , oraz na szczycie wyszedł nowy liść z dziwnym znamieniem , i lekko czubek był przypalony , to od lampy ?? 
Dodam jeszcze że dzisiaj jak wyjąłem roślinkę , to zobaczyłem pod doniczką deskę co kiedyś ją tam wsadziłem i zapomniałem , a że było wilgotno , nawozy itp. to weszła na nią pleśń która prawdopodobnie miała styczność z korzeniami , może to jakoś wpłynąć na roślinę ??  Plancior ma 33 dni życia i 4 dzień na FLO ! podlewam co 3-4 dni ( kiedy potrzebuje) 1 l wody + nawozy ( aktualnie medi-one ). DZIĘKUJĘ za wszystkie podpowiedzi , zjebki itp . Pozdrawiam Łukasz ;) 

zdjęcia pomidorka :
http://trawka.org/gallery/album/183-kontrola-planta-;/

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nie znam , nie mam phmetra , wiem ze to podstawa , lecz nie posiadam :/ daj ktoś link do dosyć taniego PHmetra :)

 

Ph jak sie patrzy to wody czy ziemi ??

## sorka że post pod postem , rozpędziłem się :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

up@
sytuacja wygląda tak:
liście żółkną od zewnętrznej strony i usychają punktowo po bokach ( 2 dolne partie) , 3 partia zaczyna żółknąć 
plant ma 38 dni , zrobiłem mu wypłukanie 2 razy tyle wody co ma donica czyli 30 litrów wody na 15 litrową donice  , bo zdaje mi się że coś z nawozami powaliłem , woda ma ph 7 , zmniejszyłem do 6-6,5 dodałem 5 ml nawozu na 1,3 l butelkę gdzie zalecane jest 7 ml na 1 litr wody , poczekam 2 dni zobaczę co z tego będzie,

Link to comment
Share on other sites

Czyli rozumiem ze jak ma ph 7 w kranie to nic mam z tym nie robić ?? To czemu pojawił sie taki problem , przenawozilem ??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+