Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pierwszy growbox, prośba o opinie i poradę.


Bubet

Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem początkującym chodowcą, będzie to moja pierwsza uprawa.

Mam zamiar zakupić taki oto gotowy zestaw.

http://allegro.pl/growbox-60x60x140-zestaw-uprawny-cooltube-250w-hps-i5138216593.html

Chciałbym żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego wolę się upewnić.

Moje pytanie brzmi czy będzie mi dodatkowo potrzebny wentylator wdmuchujacy, oraz jak połączyć wentylator z cooltube w sensie którędy najlepiej i gdzie położyć przewody wentylacyjne żeby było najoptymalnjej.

Proszę też o ogólną ocenę tego zestawu, co sądzicie o żarówce? Czy faktycznie jest tak dobra jak ją opisują?

Dodam jeszcze ze zależy mi przede wszystkim na jakości, może jakieś sugestie co do pestek?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie będę tam zamawiać tylko zwykłe pobranie bez żadnych aukcji. I zamówię gdzie indziej dodatkowo.

Miś co w takim razie proponujesz, skrzynkę jestem w stanie sam złożyć ale liczyłem ceny za materiały tak mniej więcej i wyszło mi podobnie. Nie może być też za duży bo nie mogę sobie niestety na to pozwolić, a i jeszcze tam daje gratis nawozy canna.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Box będzie stał w pokoju, czy na jakimś wypiździe? (np piwnica). Jak w jakiś normalniejszych warunkach to biały lepszy zamiast srebrnego, takie gotowe kosztują trochę ponad 200zł

 a i jeszcze tam daje gratis nawozy canna.

To taki gratis jak "darmowa" edukacja, albo służba zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+