Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

żółte liście! pomocy


lenka

Recommended Posts

A jak tam teraz u ciebie z warunkami? wilgotność/temperatura, wentylacja zrobiona? Wygląda na głodną, ale jak masz ziemie uniwersalną i do tego dałaś jakieś pałeczki nawozowe, przy w sumie niedużej roślinie niemożliwe, może jest zblokowana przez pH. Możesz dać bardziej fote całośći?, btw przesadziłaś ja?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dla mnie to Ty nie masz podstawowej wiedzy o tym co robisz. Myślałaś, a właściwe miałaś nadzieję, że wystarczy wrzucić pechę w glebę, postawić byle gdzie doniczkę i tylko czekać na wyrzut stuff'u. Weź zacznij pracę u podstaw, poczytaj co nieco na temat hodowli, zbuduj jej warunki, których potrzebuje, żeby sukcesywnie przybierać na masie. A potem dopiero bierz się za sadzenie i doglądanie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak dla mnie PH, miałem podobnie, tak jak mówi Misiek, przesadź do nowej donicy - większej, ja na Twoim miejscu bym tam dokupił ziemi z ph 5,5-6,5 max (w tym przedziale, najlepiej 6,0) i wsypał tam do tej docelówki. Kolejna sprawa, nawozy bio pomagają normowac PH w glebie, możesz zainwestować w niedrogiego trypacka z biobizzu, albo biotabsy. I nie przelewaj jak gleba jest wilgotna, lepiej żeby miała suszej niż za mokro, takie moje uwagi, sam się uczę codziennie i na tym forum i z własnych doświadczeń, miałem podobnie, więc dziele się uwagami, pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+