Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

A może jednak pcbox?


Supreme

Recommended Posts

Sprawy się trochę pozmieniały i generalnie wychodzi na to, że nie będę mógł swobodnie utrzymać boxa o powierzchni 0.16m2, a roślinka już wybiła i czym prędzej potrzebuje światła i generalnie pudła, bo łodyga robi się coraz dłuższa. Teraz pytanie, jeżeli jest to automatyczna roślina, producent podaje, że w indoorze rośnie do ok. 60-80 centów..., a pudło po kompie jest zdecydowanie niższe..., czy jest sens w ogóle się brać za pchanie jej do pudła po komputerze? Można liczyć na jakiś zdecydowany plon czy raczej to wszystko mija się z celem?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Będę grzebał, bo box był gotowy, zostało go uzbroić, ale uzbroję jednak pc boxa. 

 

@Miś, jakie doniczki tutaj dać? Bo chcę już docelowe, na pewno muszą być niższe od normalnych, ale szersze. 4l styknie? Zmieszczą się? 

Link to comment
Share on other sites

@Miś, jeszcze kilka pytań dot. pcboxa, a właściwie samej hodowli.

 

Przesadzam je do większej donicy. Daje wentylator 80mm wdmuchujący, ze 120mm wyciągający. Montuje lampy. Kupuje to urządzenie do zapalania i gaszenia światła - teraz mi wyleciała nazwa z głowy. Miałem je już w ręce, ale są analogowe i które podobno nie mają opcji zapętlania - trzeba by właściwie co cykl od nowa nastawiać - chyba, że można coś z tym zrobić? Jak najlepiej podbić wilgotność - kapsle z wodą czy jakieś szmaty? Kiedy będzie trzeba założyć filtr węglowy i jak najlepiej to zrobić? 

Link to comment
Share on other sites

To się nazywa programator, nie trzeba go co cykl nastawiać, wystarczy raz i działa, dopóki jest podłączony do prądu. Kapsle z wodą i szmaty u mnie nic nie dawały, najlepiej kupić nawilżacz ultradźwiękowy. Filtr węglowy trzeba założyć, jeśli przeszkadza ci zapach, ale do tego potrzebny jest wentylator kanałowy/promieniowy. Przy wentylatorach komputerowych trzeba coś samemu sklecić np. z maty węglowej.

Link to comment
Share on other sites

Wpadłem jakiś czas temu na Twój temat z siedmioma doniczkami w pc boxie - szeroko. 

 

No właśnie, programator..., tylko ten co ja miałem to był taki, że wciskałeś "ząbki" - każdy ząbek to było 15 min czy coś i nawet typek z działu powiedział, że to się rozłącza co cykl, więc... 

 

Masz jakiegoś linka do programatora, który by się nadał? 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

grower.com.plthc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+