Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

A może jednak pcbox?


Supreme

Recommended Posts

Sprawy się trochę pozmieniały i generalnie wychodzi na to, że nie będę mógł swobodnie utrzymać boxa o powierzchni 0.16m2, a roślinka już wybiła i czym prędzej potrzebuje światła i generalnie pudła, bo łodyga robi się coraz dłuższa. Teraz pytanie, jeżeli jest to automatyczna roślina, producent podaje, że w indoorze rośnie do ok. 60-80 centów..., a pudło po kompie jest zdecydowanie niższe..., czy jest sens w ogóle się brać za pchanie jej do pudła po komputerze? Można liczyć na jakiś zdecydowany plon czy raczej to wszystko mija się z celem?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś, jeszcze kilka pytań dot. pcboxa, a właściwie samej hodowli.

 

Przesadzam je do większej donicy. Daje wentylator 80mm wdmuchujący, ze 120mm wyciągający. Montuje lampy. Kupuje to urządzenie do zapalania i gaszenia światła - teraz mi wyleciała nazwa z głowy. Miałem je już w ręce, ale są analogowe i które podobno nie mają opcji zapętlania - trzeba by właściwie co cykl od nowa nastawiać - chyba, że można coś z tym zrobić? Jak najlepiej podbić wilgotność - kapsle z wodą czy jakieś szmaty? Kiedy będzie trzeba założyć filtr węglowy i jak najlepiej to zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To się nazywa programator, nie trzeba go co cykl nastawiać, wystarczy raz i działa, dopóki jest podłączony do prądu. Kapsle z wodą i szmaty u mnie nic nie dawały, najlepiej kupić nawilżacz ultradźwiękowy. Filtr węglowy trzeba założyć, jeśli przeszkadza ci zapach, ale do tego potrzebny jest wentylator kanałowy/promieniowy. Przy wentylatorach komputerowych trzeba coś samemu sklecić np. z maty węglowej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wpadłem jakiś czas temu na Twój temat z siedmioma doniczkami w pc boxie - szeroko. 

 

No właśnie, programator..., tylko ten co ja miałem to był taki, że wciskałeś "ząbki" - każdy ząbek to było 15 min czy coś i nawet typek z działu powiedział, że to się rozłącza co cykl, więc... 

 

Masz jakiegoś linka do programatora, który by się nadał? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+