Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Chocolate Skunk, Cheese Berry


Recommended Posts

Roślina bez liści nie jest w stanie poprawnie przeprowadzić procesu fotosyntezy. A przez liście właśnie , pobiera światło.

Jeżeli jakiekolwiek liście zasłaniają niższe odrosty czy też dolne partie , poprostu odginaj i będzie niebo lepiej  :)

Przy roślinach z AF lepiej wogóle nic nie stosować , no chyba , że LST w przypadku problemów z wysokością.

 

Ale każdy musi sam sproobować na swoich kobitkach jak to jest w realu :)

 

 

Powodzenia i tak na marginesie: i tak niezła z niej dupeczka   :P

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Raz a porządnie wywaliłem. A to dlatego, że kiedyś wyczytałem, że lepiej tak robić. Ostatnio jednak gdzieś przeczytałem, że to bujda i już nie ruszam do harvestu.

 

 

 pzdr

 

   Addict

 

Sranie w banię. Z rośliną się nic złego nie stało, więc nie można przekreślać tej metody. Każdy ma swoją opinię, swoją prawdę. W każdym razie widać, że defoliacja nie zachwiała rozwoju rośliny - nawet w AF, więc ciężko powiedzieć czy to bujda czy nie. W każdym razie roślina się rozwija nawet bez wiatraków. A czy działa na na plus - trzeba by posadzić jednakowe rośliny w tym samym namiocie i jednej robić DEFO, a drugiej nie i sprawdzić. Ot moja opinia. 

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

                                                                                     Dzień 51

 

 

 

 

Warunk w boxie unormowane

 

Temp 26-29*C Wilg 40-48%

 

Chocolate Skunk niby w 60 dni dochodzi i wydaje mi się, że mniej więcej w tyle dojdzie. Wyskakują jeszcze gdzie niegdzie pistle białe, ale w większości już zaczynają brązowieć. Teraz biorę ją pod lupę i będę oglądał trichomy.

 

Cheese Berry (wg. producenta 70 dni) Strzela jeszcze pistlami jak szalona. Pełno świeżych pistli dzisiaj zaobserwowałem z czego jestem bardzo rad :)

 

Zapach taki, że jęzor mi do dupy ucieka i zastanawiam się czy nie urwać czegoś na testa. :)

Pokazałbym Wam ze szczegółami, ale mój sprzęt fotograficzny, a raczej jego brak mi na to nie pozwala.

 

Zdjęcia ogólnikowe, bo i tak truparat i tak nie złapałby ostrości.

 

IMAG0004

IMAG0002

 

I foto liścia choco'lka. Przejmować się tym czy roślina po prostu pokazuje, że zmierza do końca? To jedyny liść na roślince z czymś takim.

IMAG0003

 
 
pzdr
 
  Addict

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+