Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Chocolate Skunk, Cheese Berry


Recommended Posts

Na specjalne życzenie Plantatora jestem ja i są one. ;)

 

                                                                            DZIEŃ 16

 

 

 

Warunki w boxie utrzymywane na poziomie

 

Dzień : st. 28-29*C hum. 60-70%

Noc : st. 22-24*C hum. 70-80%

 

Jak dla mnie wszystko w porządku narazie. Dzisiaj dodałem mieszający bo wtłaczający przestawał dawać radę jako 2w1 :)

Dostają co 2 dni po 200-300 ml kranowianki 24h. Ah, byłbym zapomniał... Grow będzie z dwiema laskami, bo dałem dupy i wrzuciłem pestkę do ziemi w boxie i mi hps ususzył (pod CFL wychodziły normalnie, ale widocznie hps za mocno suszy. Ostatni raz takiego ciała dałem).

 

Się zastanawiam czy mogę od nastepnego podlania lać z nawozami.(biobizz) i ile takowe mogą stać po otwarciu? Uzywałem do poprzedniej uprawy i się zastanawiam czy mogę użyć ich do tej. Stoją jakies 4 mc od otwarcia.

 

 

Cheese Berry :

4

1

 
 
 
Chokolate Skunk :

5

2

 
Całość :

6

3

 
 
Pozdro & Podlej
           Addict

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 Grow będzie z dwiema laskami, bo dałem dupy i wrzuciłem pestkę do ziemi w boxie i mi hps ususzył (pod CFL wychodziły normalnie, ale widocznie hps za mocno suszy. Ostatni raz takiego ciała dałem).

 

A ludzie często pytają czy wsadzać doniczki z kiełkami pod lampę, właśnie dlatego się tego nie robi :)

Moje biobizzy był otwierane 2 lata temu i dalej ich używam, chociaż już się kończą :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolejny Up'ik z okazji sprzatania boxa.

                                                                                  Dzień 23

 

 

Temperatury & Wilgotność :

 

Dzień : 28~30,5*c Wilgotność 60%

Noc : 25-27*c Wilgotność 70-75%

 

 

Posprzątałem sobie boxika przed Flo, bo już się wszystko zakurzyło i powstały osad z nawilżacza był wszędzie. A ja jestem łasy na lumeny ]:->. Laski raz dostały po 2 ml na 1l odstanej 24h biogrow i bioblooma, a tak to lałem samą wodę ~ po 500ml na dzban. Jak narazie wszystko idzie bezproblemowo i nie widzę żadnych niedoborów dlatego nie daje częściej nawozów.

 

Pytanie a raczej dwa mam do Was moi drodzy mili państwo. Jak długo jeszcze używać nawilżacza? Usunać go już czy dopier jak zaczną sie tworzyć wyraźne kwiatostany.

 

Ładnie Ci to idzie , wydaje się źe bez treningu się nie obejdzie przy takiej powierzchni☺.

Pozdro.

 

Plantator one mają po ~38 cm mam jeszcze koło ~20 cm zapasu dla lampy to może im styknie miejsca, ale gdyby nie to co za trening proponujesz?

 

 

 

Dodaję kilka fotek (niestety jakość dupy nie urywa. Aparat z shitphone)

 

 

Cheese Berry :

CB2

CB1

 

Chocolate Skunk :

CS1

CS2

 

Razem:

DUO1

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na takiej ziemi niedobory by ci pewnie wyskoczyły w połowie, albo pod koniec flo, a może nawet by doszły na samej ziemi bez problemu :) 

Nawilżacz właściwie możesz wyłączyć, bo zaczyna ładnie zarastać, i wilgotność się podniesie, jaką masz bez nawilżacza?

Ewentualny trening na teraz to lst/supercropping, fim oczywiście odpada :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miśq wilgotność bez nawilżacza waha się między 40-52%. Wystarczająco? Co do treningu to chyba zastosuje supercropping, ale lepiej już zacząć je łamać czy poczekać na flo? Bo gdzieś wyczytałem, że na flo może zestresować tak, że mogą zahamować rozwój topów. Czego bym nie chciał :)

 

 

 

           pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+