Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Plany Na GrowBoxa


Lil Wiz

Recommended Posts

Rolnik Yoda czy ty rozumiesz ze tu pisze o zuzyciu pradu nie kaze mu wsadzac 900W do tego boksa to tylko porownanie ale jesli by chcial uzyskac efekt HPS 250W to musi wsadzic 400W co i tak jest nie oplacalne co do zuzycia energi jak i plonu. tak ladnie tobie rosna ale zobaczysz wynik koncowy nie ocenia sie ksiazki po okladce.Ja wyrazam tylko swoje zdanie i kazdy moze miec inne i to lubie :peace:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

STB bardzo dobre LEDy. Drogie, ale dobre. Tak samo plantphotonics, czyli te co LilWiz podał w pierwszym linku, 23/32W. Są robione na bardzo drogich diodach. Ideą stosowanie LEDów jest oszczędność energii. Bez sensu jest wsadznie LEDa który żre tyle co HPS. Gdzie tu logika. To o wile lepiej HPSa w takim wypadku wstawić. Według mnie led nie powinien żreć więcej niż jakieś 50-70% tego co HPS. Może nawet mniej. Led daje ci konkretne długości fal i tu jest właśnie jego oszczędność w stosunku do HPS.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzielnicowy a dwa plantphotonicsy wystarcza na 90 na 90 ? i będzie to lepsza opcja niż kupienie tego z używanego 400 W ? 

 

Jestem zielony w sprawach światła dlatego się pytam ;)

 

I w przypadku wybrania tych mniejszych ledów bedzię mi potrzebny tak duży wentyl ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+