Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Kompletowanie boxa, wolne 4 klocki


Emm07

Recommended Posts

Postanowiłem podejść bardziej profesjonalnie i przyszłościowo.

Box 60x60, wysokość 170

Za światełko bedzie robił panel led STB, w przyszłości planuje dokupić 3 sztuki na wieksza powierzchnie.

Nad filtrem i wentylem sie zastanawiam, wlot bedzie pasywny, mysle o TD silent jakims większym, ktory bedzie pracował na najniższym biegu, moze nawet z regulacja obrotów, zeby zminimalizować szum, a moze airbox? Przewód izolowany, zastanawiam sie jeszcze nad tłumikiem, ale w tej kwestii czekam na porady.

W zapasie dokupie nawilzacz i osuszacz powietrza.

Rozważam tez system autopot 3x10litrow, czekam az ktos sie wypowie, doradzi.

Raczkuje w temacie, jedyna wiedza jaka posiadam jest teoretyczna, sporo czytam, wiadomo, ze w praktyce jest całkiem inaczej.

Mówiąc krotko, mam wolne 4 tysiące, ktore chce zainwestować w boxa na 3-4roślinki, ktory posłuży mi troszke

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na taka powierzchnie rzeczywiscie wrzucic jak najwięcej lamp LED, Td silent elegancko sie sprawuje ale właśnie lepiej wziąść wiekszy niz ten 250, bo ten model na 2-gim biegu ma 250. Wiec kolejną moc td silent i do tego tłumik albo dwa jeden przed drugi za went :indiana:  i slychac tylko stłumiony szum.  :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak na poważnie myślę że coś takiego było by spoko...

 

http://www.growshopjamaica.pl/product/kompletny-zestaw-uprawowy-professional-90/?id=504

 

Jeśli chcesz na LED to wystarczyło by zamienić tego HPS na odpowiedni panel i w 4000pln pewnie się zmieścisz.

Ale jaki to ma być panel to ja już nie wiem może ktoś wprawiony w temacie się wypowie

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciekawe jak zamontuje te dwa tłumiki w jednym namiocie 60x60

Z tego co mi wiadomo to powinno wyglądać tak : filtr-tlumik-wentylator-tlumik-rura

Ale co z tego, skoro szerokość namiotu to 60cm, a 60cm ma sam tlumik, gdzie miejsce na filtr, wentylator, a co dopiero o drugim tlumiku

Namiot ma byc rozmiarów jakie podalem, jest to uprawa POD SIEBIE, liczy sie dla mnie dyskrecja, cicha praca oraz niskie rachunki za prąd.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+