Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

haze13,full moon {nirvana} centralseedbank.pl

krawat

Recommended Posts

witam

nasiona ze sklepu centralseedbank.pl

5 nasion  haze 13 fem

5 nasion  full moon  fem

fotorelacja będzie aktualizowana na  początku  2 razy  w tygodniu  aż do przesady w spod.

nawozy weg- gnojowica z pokrzyw , flo- burza kwiatów ,  Platon k

ziemia przerobiona z ogrodu

jako ze późno zaczęta uprawa  będę zmuszony wymusić wcześniejsze kwitnienie  pod koniec sierpnia robiąc na out 12godz ciemności :)

planowany trening  fim  może coś tam dojdzie jeszcze .

gallery_35112_1254_55898.jpg

gallery_35112_1255_375154.jpg

• Replies 31
  • Created
  • Last Reply

JW kolega napisał te nawozy a w szczególności Platon odpuść. Nie dość , że nadaje się tylko i wyłącznie do kwiatów ozdobnych to gorszej chemi nie ma. Kiłkowanie na wacikach powinno być dużo lepszą opcją ;) 

Powodzonka

odnośnie papieru do kiełkowania  to nie papier tylko ręcznik ,byli tacy co na zapachowych kiełkowali :) odnośnie  platon k  raczej nie będzie używany  ale na pewno  burza kwiatów   sprawdzona.

Mialem mix Nirwany i powiem ze zycze tobie bys cos zebral sati wylacznie pod lampe a o haze nie wspomne zyce tlustych pal chocby w grudniu. :peace:

dobrze dobrze  ja już się obeznałem  i pisałem z  profesjonalnym growerem,,,i jest wszystko ok:)

Widze ze podnieciles sie ze dostales darmowe nasiona jak lysy grzebieniem i cisnienia dostales widzialem tez ze na innym forum ludzie pisza ci to samo ale coz twoj cyrk i twoje malpy ja zycze i bede zyczyl jak najlepiej wiec jak wyzej pisalem wielkich tlustych zbiorow i zeby nie bylo ze nagle tobie zajebia lub cos wpierdoli bede sledzil tego loga regularnie :peace: Jak myslisz je zaciemniac?Musisz miec naprawde dobra plandeke co nie przepusci grama swiatla a jak wiadomo takie cos na outdoorku to przypal murowany.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

grower.com.pl

thc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+