Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Psilocybe Cubensis - pytanie do grzybiarzy

Guest Bio

Recommended Posts

Witam 

Zaczałem przygode z grzybami od odmian Hawaiian i Golden teacher i zastanawiam sie czy ten czarny nalot na grzybach jest normalny? Widzialem juz takie cos na paru zdjeciach ale wole zapytac :)

gallery_40354_1206_954843.jpg

gallery_40354_1206_68317.jpg

gallery_40354_1206_824594.jpg

To zarodniki sie sypia trzeba bylo kilka odciskow zebrac ladny rzut juz dawno powinny byc powyrywane jeszcze raz namoczone i czekac na drugie grzybobranie :peace:

P.S Tu u mnie ta sama odmiana co u Ciebie tylko ze ja kolonizowalem sam z odcisku

DSCF2077JPG

Ile Ciebie wyszedl kitbox z przesylka z NL?

• 2 weeks later...

To zarodniki sie sypia trzeba bylo kilka odciskow zebrac ladny rzut juz dawno powinny byc powyrywane jeszcze raz namoczone i czekac na drugie grzybobranie :peace:

P.S Tu u mnie ta sama odmiana co u Ciebie tylko ze ja kolonizowalem sam z odcisku

Ile Ciebie wyszedl kitbox z przesylka z NL?

Jeszcze zielony w temacie uprawy wlasnych grzybkow. Zestawik kosztuje 37,5 euro. Z pierwszego rzutu wyszlo 20 i 25gram suszonych. 2 rzut zrobilem dopiero po 3 dniach bo nie wiedzialem jak i wyroslo tylko po 8 grzybkow. 

• 3 months later...

Witam po dłuższej nieobecności, ktoś zna w bieszczadach dobrą miejscowe gdzie mógł bym znaleźć lysiczke lancetowata? I czy w ogóle jest to jeszcze możliwe połowa października?? bo wtedy wracam do kraju... był bym bardzo wdzięczny za współrzędne na tutaj czy na priv

• Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+