Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

...z jakich przygotowuje się marihuanę...


przezorny

Recommended Posts

Nasi policjanci zlikwidowali w sąsiednim województwie plantację konopi, z jakich przygotowuje się marihuanę :). Prócz kilkudziesięciu sadzonek i ponad 180 gramów gotowego narkotyku znaleźli też broń. Zatrzymali dwóch podejrzewanych: dentystę i farmaceutę.

 

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach rozpracowujący środowisko świętokrzyskich dilerów, zainteresowali się 28-letnim stomatologiem z naszego województwa. Podejrzewali, że mężczyzna może zajmować się uprawą konopi, z jakich przygotowuje się marihuanę. Trop zaprowadził stróżów prawa do jednej z miejscowości w powiecie zgierskim w województwie łódzkim. Jak ustalili, nasz krajan miał tu znajomego ze studiów: 28-letniego farmaceutę. To do jego domu stróże prawa weszli w niedzielne przedpołudnie. Pojawili się tu około godziny 9.

- Policjanci zatrzymali obu 28-latków na gorącym uczynku doglądania plantacji. W domu znaleźli profesjonalne, w pełni zautomatyzowane oprzyrządowanie do uprawy hydroponicznej roślin warte blisko 30 tysięcy złotych. Rosło tu 31 krzaków konopi z jakich przygotowuje się marihuanę. Ponad setka nasion konopi znajdowała się w tak zwanym propagatorze, w którym panują warunki przyspieszające kiełkowanie - opowiada sierżant Damian Janus z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Podczas przeszukania policjanci znaleźli też 184 gramy suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana, dwie czułe wagi elektroniczne, dwie sztuki broni a także 55 tysięcy złotych.

- Broń, która została zabezpieczona, trafi do laboratorium. Chodzi o zbadanie czy potrzeba na nią zezwolenia. Według wstępnych ustaleń, na jedną z odnalezionych sztuk zezwolenie jest potrzebne, tymczasem żaden z podejrzewanych mężczyzn nie dysponuje takim dokumentem - mówi sierżant Damian Janus.

Odnalezione pieniądze zostały zabezpieczone na poczet przyszłej kary. Policjanci nie wykluczają, że gotówka może pochodzić z narkotykowych transakcji. Za przestępstwo o jakie 28-latkowie są podejrzewani, można trafić do więzienia nawet na 10 lat.

 

za http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20150518%2FPOWIAT0104%2F150519020

post-41982-0-71369700-1431961345_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+