Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Kiełkowanie w wełnie a kokos outdoor. + outdoor offtop

bongsonn

Recommended Posts

Cześć ;)

Podpowie mi ktoś czy dobrym pomysłem będzie kiełkowanie w jiffy + wełna i taka kostka do kokos/ziemia spotowa i sam kokos? W hydro wszystko jest ok ale interesuje mnie jak wsadze w glebę taką kostkę czy nic się nie stanie bo out jest dosyć długi więc czy wełna może zgnić bądź prowadzić do innych nieprzyjemnych sytuacji ;D?

W ogóle ktoś wypowie się o mieszance kokos/ziemia spotowa? Dodawać perlit? Myślę że najlepiej mi się będzie opłacało kupić kilka paczek sprasowanego kokosa niz targac po 50l ziemi ;P

PS czekam na hemp kalendarz, pechy zamowione a czy ktoś wie kiedy kiełkowanie wg faz ksieżyca wypada?

pozdro :)

Siema :elo: z doświadczenia wiem, że najlepiej kiełkuję się w jiffy.

Tutaj masz krok po kroku jak kiełkuje się w nich i w wełnie, wełnie znacznie gorzej.

http://trawka.org/topic/34012-hps600w-northern-lights-classic-skunk/

http://trawka.org/topic/32015-plazmahps600w300w-super-silver-haze/

Dobra gleba to podstawa, jeżeli zainwestujesz w nią to część sukcesu.

Jeżeli ziemia ze spotu to tylko z pod pokrzyw.

Co do kiełkowania, Kalendarz biodynamiczny 2015 - wpisz sobie w google :)

:indiana:

W ogóle ktoś wypowie się o mieszance kokos/ziemia spotowa? Dodawać perlit? Myślę że najlepiej mi się będzie opłacało kupić kilka paczek sprasowanego kokosa niz targac po 50l ziemi ;P

Jak kokos-gleba to bym perlitu nie dodawał, ale najlepiej jak przetestujesz i zrobisz jedno z perlitem drugie bez. 

PS czekam na hemp kalendarz

Wyszukaj sobie: fazy księżyca i kalendarz biodynamiczny, to będzie to samo ale dodane słowa: konopie, hemp, marihuana i kilka fajnych fotek  :big-joint:

rożne będę próbował w tym roku kombinacje ale będę kielkowal w jiffy i w kokosie. A mam pytanie bo planowalem zrobić tak ze po wykielkowaniu chce dac je do mini szklarni która wygląda w następujacy sposób.

Wykopie dol metr na metr na głębokość szpadla wyloze go styropianem od dołu zrobie podkop i otwór jak w boxie a na gore dam szybę lub folie przezroczysta tez z dziurami i do środka znicz. Od jakiego etapu życia roślin mogę w kibeczkach je tam zostawić?

Wykopie dol metr na metr na głębokość szpadla wyloze go styropianem od dołu zrobie podkop i otwór jak w boxie a na gore dam szybę lub folie przezroczysta tez z dziurami i do środka znicz. Od jakiego etapu życia roślin mogę w kibeczkach je tam zostawić? 

Nie lepiej w domu potrzymać sadzonki ? Wystarczą 2/4 energooszczędne z domu :) 

Nie mowie o kielkowaniu na dworze. Kiełkuje w domu pod grzejnikiem, jak 1 prawidłowe liście się pokaza chce wyrzucić na dwór. Ale myślałem ze jak tylko wyjdzie z ziemi wystawić ale za chłodno póki co rzeczywiście.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+