Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Kiełkowanie w wełnie a kokos outdoor. + outdoor offtop


bongsonn

Recommended Posts

Cześć ;)

Podpowie mi ktoś czy dobrym pomysłem będzie kiełkowanie w jiffy + wełna i taka kostka do kokos/ziemia spotowa i sam kokos? W hydro wszystko jest ok ale interesuje mnie jak wsadze w glebę taką kostkę czy nic się nie stanie bo out jest dosyć długi więc czy wełna może zgnić bądź prowadzić do innych nieprzyjemnych sytuacji ;D?

 

W ogóle ktoś wypowie się o mieszance kokos/ziemia spotowa? Dodawać perlit? Myślę że najlepiej mi się będzie opłacało kupić kilka paczek sprasowanego kokosa niz targac po 50l ziemi ;P

 

PS czekam na hemp kalendarz, pechy zamowione a czy ktoś wie kiedy kiełkowanie wg faz ksieżyca wypada?

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema :elo: z doświadczenia wiem, że najlepiej kiełkuję się w jiffy.

Tutaj masz krok po kroku jak kiełkuje się w nich i w wełnie, wełnie znacznie gorzej.

 

http://trawka.org/topic/34012-hps600w-northern-lights-classic-skunk/

http://trawka.org/topic/32015-plazmahps600w300w-super-silver-haze/

 

Dobra gleba to podstawa, jeżeli zainwestujesz w nią to część sukcesu.

Jeżeli ziemia ze spotu to tylko z pod pokrzyw.

 

Co do kiełkowania, Kalendarz biodynamiczny 2015 - wpisz sobie w google :)
 

:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

W ogóle ktoś wypowie się o mieszance kokos/ziemia spotowa? Dodawać perlit? Myślę że najlepiej mi się będzie opłacało kupić kilka paczek sprasowanego kokosa niz targac po 50l ziemi ;P

Jak kokos-gleba to bym perlitu nie dodawał, ale najlepiej jak przetestujesz i zrobisz jedno z perlitem drugie bez. 

 

 

PS czekam na hemp kalendarz

Wyszukaj sobie: fazy księżyca i kalendarz biodynamiczny, to będzie to samo ale dodane słowa: konopie, hemp, marihuana i kilka fajnych fotek  :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rożne będę próbował w tym roku kombinacje ale będę kielkowal w jiffy i w kokosie. A mam pytanie bo planowalem zrobić tak ze po wykielkowaniu chce dac je do mini szklarni która wygląda w następujacy sposób.

Wykopie dol metr na metr na głębokość szpadla wyloze go styropianem od dołu zrobie podkop i otwór jak w boxie a na gore dam szybę lub folie przezroczysta tez z dziurami i do środka znicz. Od jakiego etapu życia roślin mogę w kibeczkach je tam zostawić?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Wykopie dol metr na metr na głębokość szpadla wyloze go styropianem od dołu zrobie podkop i otwór jak w boxie a na gore dam szybę lub folie przezroczysta tez z dziurami i do środka znicz. Od jakiego etapu życia roślin mogę w kibeczkach je tam zostawić? 

Nie lepiej w domu potrzymać sadzonki ? Wystarczą 2/4 energooszczędne z domu :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+