Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Nawozy na outdoor


Pejacsgo

Recommended Posts

Witam! Planuje w tym sezonie uprawę outdoor. Widziałem multum tematów na temat bio i chem. Dbam o swoje zdrowie jak i smak, więc proste pytanie. Czy jest jakaś alternatywa (oczywiście bio) na BioTab? Widzę, że po sposobie aplikacji jak i musie częstotliwości użycia jest wręcz pionierem, ale cena mnie odstrasza.

Jesli ma ktoś jakaś wiedzę i doświadczenie jakiej alternatywy użyć, do fazy veg i flow byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam bardzo serdecznie ?

PS. Jeśli się bez lekkiej chemii nie obejdzie ale to w minimalnych ilościach jestem w stanie przystac, lecz bardzo prosiłbym o konkrety bio.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spoko, spoko widziałem ładne owocki z Passiona i chyba pójdę w niego. Bawić się w odrywanie kwiatostanow męskich czy raczej pójść w feminki?

Jeszcze mam uczucia mieszane co do ziemi. 100% spod pokrzyw + azofoska i dolomit. Wystarczy przygotować na 2-3 dni przed posadzeniem najpierw w przejsciowych kubeczkach, a później w docelowym spocie?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć 

 

podaje Ci piękne rozwiązanie ;)

 

 

masz tu w lepszej cenie  : 1956 BioTabs Guerrilla OUTDOOR Box 20szt

 

 

i w to wydaje mi się warto zainwestować te 40zł więcej. Masz 25 tabletek po 4 na rośline :) i 166litrów wody z nawozem ;)

 

 

Ziemia - na ten temat się nie wypowiem gdyż jestem zbyt "zielony" w tym temacie.

 

 

Pozdro :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+