Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sposób na box w zimnym pomieszczeniu.


zasobnik

Recommended Posts

Witam. Jako że sam miałem taki problem, oraz widziałem że dużo osób też taki problem ma, postanowiłem podzielić się moim pomysłem na box, który stoi np. na nieocieplonym poddaszu w grudniu :)

 

Box oczywiście staramy się ocieplić najlepiej jak się da. 

Moim największym problemem była temperatura, która podczas ciemni spadała do temperatury otoczenia, czyli w ostatnich dniach 5 st C. 

Poradziłem sobie z tym w taki sposób, że box postawiłem nad łazienką i wykułem dziurę w podłodze przebijając się do łazienki. Potem podłączyłem zaciąg powietrza do szafy rurą PCV 110mm i problem rozwiązany ;)

Do szafy idzie powietrze 24 st C i wilgotności 40-50% :)

Wiem że nie każdy może sobie pozwolić na kucie dziur w suficie, ale czasem nie ma innego wyjścia :)

Może komuś się przyda :)

 

A w praktyce wygląda to tak:

widok z łazienki

widok z poddasza

 

Pozdrawiam wszystkich growerów :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trochę roboty było, musisz wykończyć to jakąś elegancką kratką łazienkową od dołu by się nie rzucało :) Trochę może być problem z wilgotnością w późnym kwitnieniu, wtedy wilgotność przez rośliny skacze a jak będzie jeszcze zasysane 50% to możesz mieć problem z pleśnią w topach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+