Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Pierwszy sklep w Polsce z legalną marihuaną w Katowicach


weeed

Recommended Posts

Pierwszy w Polsce sklep z produktami powstałymi na bazie konopi siewnych otwarto w Katowicach. Sklep Konopna Farmacja, zdaniem jej właścicieli ma pokazać, że konopie to roślina lecznicza, a nie narkotyk. Jednak zakupów w sklepie mogą dokonać tylko ci, którzy cierpią na silne bóle.

 

 

10x65ux.png

 

 

Katowicki sklep jest pierwszym, legalnym miejscem w Polsce, w którym można kupić produkty z konopiami siewnymi w składzie. Zdaniem Łukasza Dzieciaszka sklep jest skierowany do osób, które cierpią na silne bóle, a od leków w nim sprzedawanych nie można się uzależnić, bo to nie narkotyki: „Chcemy udowodnić, że konopie to roślina lecznicza, która pomaga, a nie narkotyk. Chcemy przełamać tabu, które istnieje w Polsce. Są to produkty, które mogą pomóc, jednak nie leczą. Mogą wpłynąć na pomoc w dolegliwościach. Gwarancji nie dają. Oferta jest skierowana głównie do osób walczących z bólem” czytamy na rynekaptek.pl. Już wiadomo, że leki na bazie konopi siewnych pomagają chorym na padaczkę. Do tej pory takie produkty można było kupić za granicą, ale nie w Polsce. Aby  korzystać z lekarstw zawierających konopie, potrzebna jest zgoda Ministerstwa Zdrowia. TVS przypomina, że w Warszawskim centrum Zdrowia Dziecka kilkoro dzieci przyjmuje leki, które są produkowane ze specjalnego szczepu konopi. Psychologwie są jednak ostrożni i przypominają, że wiele narkotyków powstało jako pomoc w leczeniu. "Jest złudne myśleć o tym, że jak coś jest lekiem, to jest nieszkodliwe. Leki mają wiele efektów ubocznych, mogą szkodzić. Marihuana też efekty uboczne, bo uzależnia" stwierdził Damian Zadra z Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Sosonowcu, podaje rynekaptek.pl.

 

 

Źródło: se.pl

Link to comment
Share on other sites

Tytuł powinien zawierać nazwę konopi,manipulacja dziennikarska.
 

"Jointy też można kupić?"

 

 

 

Dlaczego w sprawie uzależnień udzielają się osoby które mają małe pojęcie na ten temat, każda osoba która jest więcej w temacie po przeczytaniu dwóch takich zdań może to samo stwierdzić.

 

Dlaczego gdy pojawią sie pojedyncze przypadki uzależnień ogól przez to cierpi.

Nie każda osoba ma tendencję do uzależnień, w każdej grupie znajdzie się kilka osób które nie korzystają z rozsądku, czy to w kwestii alkoholu, marihuany,kokainy, słodyczy, seksu, zakupów i innych uzależnień a w pl szczególnie Leko-maństwo.

Mentalne ubóstwo.

 

;)

Link to comment
Share on other sites

To jest jak bajka jescze kilka lat temu poszliby siedziec -pięknie.

To dowód w czystej postaci że nawet w polsce ( chodz bardzo bardzo powoli) depenalizuje sie

konopie.Jeszcze nam duźo dużo brakuje do zachodu ale kierunek jest dobrze obrany :).

Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+