Skocz do zawartości
nasiona konopi

grower

Magdalena Ogórek jest za legalizacją marihuany


weeed

Recommended Posts

Nie tylko dzieckiem. Słyszałeś co powiedział po paraolimpiadzie ? Na temat niepełnosprawnych ? Z łbem już dawno zaczeło mu się dziać. Qrwa ja nie mam na kogo.....sam się wpisze na karte do głosowania i zakreśle ;) wtedy będe wiedział , że głos został oddany na kogoś o podobnych poglądach :laugh:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

"Jeżeli obywatele chcą np. związków partnerskich czy swobody decydowania w sprawie dopuszczalności narkotyków, to muszą wysłać do Sejmu swoich przedstawicieli, którzy to przegłosują" - pisze Ogórek.

 

Czyli Pani ogórek WCALE NIE  opowiedziała się za depenalizacją marihuany tylko powiedziała że jeśli tego chcemy to musimy wybrać takich posłów, którzy to przegłosują. Nie widzę nigdzie zdanie w którym by Ogórek napisała: "Ja osobiście jestem za depenalizacją lub całkowitą legalizacją marihuany." Ten artykuł to nadinterpetacja jej wypowiedzi!

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Nie tylko dzieckiem. Słyszałeś co powiedział po paraolimpiadzie ? Na temat niepełnosprawnych ? Z łbem już dawno zaczeło mu się dziać. Qrwa ja nie mam na kogo.....sam się wpisze na karte do głosowania i zakreśle ;) wtedy będe wiedział , że głos został oddany na kogoś o podobnych poglądach :laugh:

Nie koniecznie jemu zaczeło się coś z łbem dziać, bardziej prawdopodobne, że nie zapoznałeś się dokładnie z jego wypowiedzią bądz nie zrozumiałeś jej. Poza tym pragne zauważyć, że niby korwin sobie coś przejebał ale jakoś z kandydatów antysystemowych ma największe poparcie!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No dokładnie... Oni myśleli ,że dadzą nam Ogórka powiedzą to co chcemy usłyszeć, małolaty sie podjarają i będą głosować :) haha wolne żarty nigdy bym nie zagłosował na takiego lachona!!! szkoda ,że niema koalicji Korwin x Braun x Kukiz wtedy to była by dobra mieszanka i bardzo silna odmiana!!! trzeba wkońcu coś zmienić by nasze dzieci i ich dzieci żyli godnie i swobodnie!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+