Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Magdalena Ogórek jest za legalizacją marihuany


weeed

Recommended Posts

- Nie tylko w Holandii, ale nawet w tak purytańskim kraju jak USA, nie zamyka się obywateli według klucza, czym się trują, tylko - czy swoim zachowaniem przeszkadzają innym - napisała kandydatka SLD na prezydenta na swoim blogu.

 

"Dzisiaj sytuacja wygląda tak, iż plemienni nadzorcy upodobali sobie alkohol i nawet zatruty 3 promilami człowiek może chodzić po mieście jako pełnoprawny obywatel, natomiast młody student z odrobiną jakiejś trawy staje się automatycznie przestępcą" - napisała kandydatka SLD na blogu w portalu naTemat.

Ale jak pisze Gazeta Wyborcza, kary - do trzech lat więzienia - za posiadanie nawet śladowych ilości narkotyków zostały wprowadzone ustawą z 2000 r. i poparli ją wówczas prawie wszyscy posłowie SLD. Sejm złagodził ją dopiero w 2011 r. na wniosek rządu

 

A kandydatka SLD na prezydenta pisze dziś: "Tymczasem już nie tylko w Holandii, ale nawet w tak purytańskim kraju jak USA, np. w stanie Kolorado, nie zamyka się obywateli według klucza, czym się trują, tylko - czy swoim zachowaniem przeszkadzają innym. U nas kult alkoholu jest tak wielki, że staje się symbolem Polaka. Nie musimy czekać, aż nasi plemienni nadzorcy zniechęcą się do alkoholu. Jeżeli chcemy innych swobód, to należy do Sejmu wysłać innych przedstawicieli".

 

Zdaniem Ogórek prezydentem powinna być osoba, która potrafi odłożyć na bok prywatne poglądy, a o opinie pytać przede wszystkim obywateli, szczególnie w trudnych kwestiach. Dobrym rozwiązaniem byłoby wedle kandydatki SLD referendum.

"Jeżeli obywatele chcą np. związków partnerskich czy swobody decydowania w sprawie dopuszczalności narkotyków, to muszą wysłać do Sejmu swoich przedstawicieli, którzy to przegłosują" - pisze Ogórek.

 

Z tym że SLD przez ostatnie 8 lat niewiele zrobiło w kwestii "ważnych spraw", a za legalizacją marihuany konsekwentnie opowiadał się tylko Twój Ruch Janusza Palikota. Leszek Miller nazywał działania TR "naćpaną hołotą".

 

 

Źródło: newsweek.pl

 

 

 

 

Co sądzicie? Czyżby kolejna kiełbaska wyborcza pokroju Palikota? :D

Link to comment
Share on other sites

 

Jest jeszcze ten pan który jest mi znany jako historyk i po tym co mówi widać, że wie ocb, choć wiadomo że najlepiej gdyby głosy skoncentrowały się na Korwinie, bo innaczej dalej będziemy mieli ogórek popierający legalizacje konopi i inne tego typu śmieszne sprawy, choć już nikomu do śmiechu nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze ten pan który jest mi znany jako historyk i po tym co mówi widać, że wie ocb

Grzegorz Braun, reżyser, na swoim koncie ma parę ciekawych filmów, polecam Transformację :)

A tu o narkotykach:

Link to comment
Share on other sites

Tylko nie mów , że Bronek jest lepszy ?! Ale zejdźmy na ziemie....czy ktokolwiek z Was ma wątpliwości kto wygra ???

Ogórek ma śladowe poparcie tak jak Korwin. I reszta. Kto ma najwięcej kasy z budżetu państwa (z naszych kieszeni) na kampanie ?

Bronek i Duda. I tylko te dwa "elementy" będą realnie ubiegać się o elekcję czy jak u Bronka o re-elekcję.

Czyli wybór między źle a gorzej....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+