Skocz do zawartości
thc-thc

grower


zasobnik

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ogólnie to moim problemem jest podlewanie. Test na palca wygląda tak że podlałem je kiedys 0,4l wody i  na drugi dzień po włożeniu palca w ziemie na głębokość około 3-4 cm, ziemia wydaje mi się sucha... i lałem :P Teraz kiedy są duże zdecydowałem się na podlewanie po 0,5 litra co 5 dni. A małą 11dniową co 5 dni 200ml. Z tym że młoda ma ziemię z perlitem i woda szybko przelatuje przez donicę. Może małą powinienem podlewać częściej?

Anonymous - tylko Ty tutaj odpowiadasz na te posty
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

http://trawka.org/gallery/album/1095-40-dni-zycia-automat-bb/

 

proszę bardzo. Nadal liczę na opinie i komentarze.... 

Dzisiaj rano uwolniłem z LST główny szczyt... Po co? Nie wiem... Czekam na kwiatki...

a to już jako ciekawostka... 

Ona ma już 14 dni. Podlewana tym razem bez przesady, normalnie...  około 200ml/5 dni. 8 dnia co prawda zapodałem jej pół dawki bio grow... Ale warunki w szafce uregulowane... wilgotność 50-65% temp 20-25stC. Ziemia ph 6,5 z perlitem.  I znowu jak na 14 dni to wydaje mnie się że liliput i do tego jeden listek żółknie... I dlaczego??? Nasiona bigbang auto od GHS... może jakas seria nieudana? We wtorek jadę po nowe pestki na outdoora. Moze to lepiej mi wyjdzie :P

 

sry za jakość ale zdjecie zrobic przy lampie hps to moim aparatem jest niemożliwością :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+